معرفی نمایشگر 77 اینچی منعطف ال جی

نمایشگر 77 اینچی منعطف ال جی که در واقع یک پنل اولد شفاف است، در نمایشگاه SID 2018 نمایش داده خواهد شد. کاربران می‌توانند این صفحه نمایش UHD را همانند یک رول جمع کنند!با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

نمایشگر 77 اینچی اولد، انعطاف‌پذیر و شفاف ال جی رسما در SID 2018 پیش روی همگان قرار گرفت تا این کمپانی کره‌ای، جدیدترین دستاوردهای خود در زمینه تولید نمایشگرهای منعطف را به رخ سایرین بکشد.

نمایشگر 77 اینچی منعطف ال جی

نمایشگر 77 اینچی منعطف ال جی با شفافیت 40 درصد تولید شده است

مطابق با ادعای سازندگان، این نمایشگر اولد با شفافیت 40 درصد تولید شده و می‌توان آن را با شعاع 80 میلی‌متر، بدون آن‌که عملکردش تحت تاثیر قرار بگیرد، مثل یک رول جمع کرد. این یعنی سازندگان شانس بیشتری برای عملی کردن ایده‌های خود خواهند داشت؛ مثل پیچیدن نمایشگر منعطف دور ستون‌ها به منظور نمایش تبلیغات یا تولید پنجره‌هایی که به خاطر انعطاف‌پذیری بالا می‌توانند اطلاعات را هم نشان دهند. از این محصولات حتی در خودروها، سیستم‌های سینمای خانگی و بیشتر نیز می‌توان استفاده کرد.

مطالب خواندنی : مانیتور گیمینگ جدید ال جی با پشتیبانی از HDR10

دکتر In-Byeong Kang، معاون اجرایی و مدیر ارشد فناوری ال جی دیسپلی، در مورد فناوری جدید این شرکت و آینده پیش رو این‌گونه توضیح می‌دهد:

ال جی دیسپلی از داشتن نقشی پیشگام در نوآوری و معرفی اولین و بهترین فناوری ها در تاریخچه 50 ساله LCD مثل IPS، افتخار می‌کند. ما با ایجاد یک الگوی نمایشگر جدید به کمک فناوری اولد، به خلق نوآوری در این صنعت ادامه داده و یک فصل انقلابی دیگر در تاریخ نمایشگرها را خواهیم گشود.

bilin
gadgetnews

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید