معرفی مدل سفارشی مزدا MX-5 Z-Sport

خانواده مزدا MX-5 شاهد اضافه شدن عضو جدیدی به کانون گرم خود خواهد بود که Z-Sport نام دارد. تنها 300 دستگاه از این نسخه سفارشی رودستر محبوب ژاپنی‌ها تولید خواهد شد.


مدل روباز موردبحث که تنها برای بازار بریتانیا تدارک دیده شده از اول ماه مارس و با بهای پایه 25595 پوند در دسترس خواهد بود. رنگ خاکستری متالیک، سقف پارچه‌ای قرمز تیره و رینگ‌های 17 اینچی مشکی BBS باعث خواهد شد خریداران هرچه سریع‌تر به خرید آن اقدام کنند.


پلاک Z-Sport روی داشبورد، صندلی‌های چرمی، کف‌پوش‌های Z-Sport و… از شاخصه‌های داخل کابین هستند که به شما یادآوری می‌کنند با یک MX-5 معمولی طرف نیستید.


البته از آنجایی که این خودرو تولید محدود بر پایه نسخه اسپورت Nav بنا شده بنابراین دارای تجهیزاتی چون چراغ‌های جلوی LED، ورود بدون کلید، سیستم تهویه مطبوع، سیستم ناوبری، رادیوی DAB، دامپرهای بیلشتین و دیفرانسیل لغزش محدود می‌باشد.


البته چیز مخصوصی درباره قوای محرکه وجود نداشته و قلب تپنده 2 لیتری با خروجی 160 اسب بخار و گشتاور 200 نیوتون متر همچنان این رودستر را به پیش می‌راند. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت مزدا MX-5 Z-Sport در 7.3 ثانیه ثبت شده و سقف سرعت آن به 214 کیلومتر در ساعت می‌رسد.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید