۲۰۱۸-mercedes-benz-steering-wheels2.jpg

غربیلک فرمان یک خودرو سه عملکرد اصلی دارد: فرمان دادن به خودرو، بوق و نگه‌داشتن کیسه هوا. البته از آنجایی که تکنولوژی روز به روز در کابین خودروهای مدرن حکم فرمان می‌شود، خودروسازان نیز کنترل‌های متنوعی را روی فرمان نصب می‌کند که از کروز کنترل تا کنترل‌های سیستم صوتی و گوشی را در پی می‌گیرد.


این بار قصد داریم سه نوع فرمان مختلف نسل جدید مرسدس بنز A کلاس را خدمت شما معرفی کنیم زیرا نمی‌توان آن را نادیده گرفت!


طراحی این سه فرمان مشابه بوده و تنها تفاوت‌های آن به متریال بکار رفته و فینیش آن‌ها مربوط می‌شود. اگر لوگوی مرسدس بنز در مرکز این فرمان‌ها نبود شاید به سختی می‌توانستیم تشخیص دهیم که با فرمان یک محصول آلمانی معروف طرفیم. به نظر می‌رسد پدال شیفترها در هر سه فرمان وجود دارند.


یکی از بزرگ‌ترین تغییرات این فرمان‌ها جابجایی عملکرد کروز کنترل از دسته به روی فرمان است. این امر باعث شده عملکردهای کروز کنترل دسته‌ای حذف شود و نمای بهتری به کابین تزریق گردد. مرسدس حتی در ویدئویی که منتشر کرده چگونگی استفاده از کروز کنترل دسته‌ای را توضیح داده است.

کابین تکنولوژیک مرسدس A کلاس
درحالی‌که نسل جدید A کلاس سدان در آمریکا محصولی کاملاً جدید خواهد بود مدل کامپکت برخی از اولین‌ها را خواهد داشت. نسل جدید این خودرو برای اولین بار از غربیلک فرمان گرم شونده سود خواهد برد. این طراحی جدید اولین بار در S کلاس جدید دیده شده بود.

کابین تکنولوژیک مرسدس A کلاس
دیگر عملکردهای فرمان A کلاس جدید عبارت‌اند از صدای سیستم صوتی، ارتباط گوشی و دکمه‌های خانه و بازگشت و پد کنترل برای پشت آمپرها و سیستم اطلاعات سرگرمی.


انتظار می‌رود این خودرو با بهای کمتر از 30 هزار دلار در پاییز سال جاری عرضه شود و ارزان‌ترین گزینه برای مشتریانی باشد که می‌خواهند یک مرسدس بنز داشته باشند. سدان کامپکت جدید این شرکت همچنین با سیستم اطلاعات سرگرمی کاملاً جدید با نام MBUE عرضه خواهد شد که دارای صفحه لمسی 10.25 اینچی بوده و اگر در صندلی راننده نشسته باشید احتمالاً خیلی آن را لمس نخواهید کرد.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید