Garmin-Vivofit-4-goes-official-year-long-battery-life-and-affordable-price.jpg

دستبند هوشمند گارمین ویوو فیت 4 (Garmin Vivofit 4) با قیمتی مناسب رونمایی شد. در ادامه نگاهی به مشخصات، ویژگی‌ها و امکانات گارمین ویوو فیت 4 خواهیم داشت.

دستبند هوشمند گارمین ویوو فیت 4

دستبند سلامتی جدید گارمین که جایگزین ویو فیت 3 خواهد شد، 20 دلار ارزان‌تر بوده و کاربران با قیمت تنها 80 دلار می‌توانند آن را خریداری کنند. به علاوه، بندهای قابل تعویض در حدود 20 دلار قیمت داشته و دستبند هوشمند گارمین ویوو فیت 4 نیز امروز به صورت انحصاری از طریق آمازون به فروش می‌رسد.

جدای از طول عمر یک ساله باتری، بند این گجت با طرحی مخصوص، به صورت ایستاده قرار گرفته و قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن آن به کاربران اجازه می‌دهد فعالیت‌ها، اعلان‌ها، هشدارهای آب و هوایی و اطلاعات دیگر را به صورت مداوم روی نمایشگر دستگاه مشاهده کنند. از این گذشته، دستبند جدید گارمین به لطف فناوری تشخیص حرکت Move IQ این شرکت، فعالیت‌های ورزشی شما را به صورت کاملا خودکار ردیابی می‌کند.

از دیگر قابلیت‌های جالب توجه این محصول جدید می‌توان به گام‌شمار، ردیاب مسافت، محاسبه میزان کالری سوزانده‌شده، ردیاب الگوی خواب (میزان خواب و نظرت بر مدت زمان حرکات یا خواب آرام)، اهداف شخصی روزانه و مقاومت در برابر آب با امکان استفاده در استخر یا حمام اشاره کرد. در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی این گجت جدید گارمین را تماشا کنید.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید