zoomtech-nexus9.jpg

مشکلات اولین سری نکسوس ۹ HTC بر طرف شد : ظاهرا اولین سری از تبلت های نکسوس ۹ تولید شده توسط HTC دچار مشکلات سخت افزاری هستند مثلا سفت بودن دکمه های تغییر صدا که به سختی عمل می کنند و تقریبا هیچ گونه حرکتی ندارند. علاوه بر این صفحه ی تبلت تا حد زیادی نشت نور دارند.

به نظر می رسد HTC از این مشکلات آگاه شده و در جدیدترین سری نکسوس ۹ هایی که برای فروش فرستاده آن ها را بر طرف کرده است.

یکی از کاربران Reddit متوجه شده است که نکسوس 9 تولید شده در هفته ی اخیر که چهارشنبه به دست صاحب جدیدش رسید دارای دکمه های روان تری است که نسبت به سری قبلی خیلی بیشتر از قاب بیرون آمده است . همچنین هنگام استفاده ، این دکمه ها بسیار ساده تر از سری های قبلی فشرده می شود و صدای حرکت سریع آن به گوش می رسد! در تصویر بالا می توانید طراحی جدید و بهبود یافته ی دکمه ها و مدل قدیمی را مشاهده کنید.

علاوه بر این میزان نور هدر رفته از صفحه نمایش نیز در آخرین سری نکسوس ۹ بسیار کمتر شده است اما مشکل همچنان وجود دارد. و در نهایت تنظیم سطح صفحه ی پشتی که قبلا کمی خمیده بود هم به نظر می رسد درست شده باشد. این هم یکی از ایراداتی است که در اولین سری نکسوس ۹ به چشم می آمد.

بنا بر این اگر شما هم می خواستید آخرین سری تبلت های نکسوس را بخرید اما با توجه به این مشکلات منصرف شده بودید، بهتر است در جریان باشید که این مشکلات هم اکنون بر طرف شده اند. البته برای این که مطمئن شوید چیزی که می خرید از سری جدید است باید دو سه ماهی صبر کنید تا همه ی تبلت های تولید شده به فروش برسد! که در این صورت هم احتمالا مدل های جدید تری به بازار می آید!

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید