تزریق-هورمون-به-مرسدس-c63-s-توسط-جی-پاور

با گرفتن کمک از جی پاور این مرسدس C63 S به محدودیت‌های ابتدایی خود فائق آمده و از نظر پرفورمنس به رقیبی جدی برای سوپرکارها تبدیل شده است.

این تیونر کاردرست با استفاده از مدول پرفورمنس که به ECU استاندارد اضافه شده قادر به استخراج اسب‌های بیشتر از پیشرانه بوده است. این سیستم باعث اصلاح داده‌های گرفته شده از حسگرهای خودرو می‌شود و سپس اطلاعات تطبیق شده را به ECU استاندارد C63 S می‌فرستد.


در نتیجه این تغییرات، پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربوی مرسدس هم‌اکنون قدرت 600 اسب بخاری و گشتاور 800 نیوتون متری دارد. 90 اسب بخار قدرت و 100 نیوتون متر گشتاور بیشتر این خودرو همچنین با نرم‌افزار پرفورمنس V1 جی پاور به دست آمده و البته باعث افزایش حداکثر سرعت C63 S به 300 کیلومتر در ساعت می‌شود. این خودرو تنها در عرض 3.8 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد.

مطالب خواندنی : خودرو SUV رولزرویس کولینان جدید در قامت یک سوپرلوکس در منچستر


جی پاور گفته این کیت تیونینگ همخوانی کامل با گارانتی پیشرانه داشته و همچنین می‌توان سیستم اگزوز اسپورت از جنس فولاد ضدزنگ را نیز سفارش داد. این سیستم باعث بهبود صدای تولیدی پیشرانه می‌شود.


یک کیت قوی‌تر باعث می‌شود قدرت C63 S به عدد قابل‌توجه 800 اسب بخار برسد. این قدرت نیز با اصلاحات بیشتر نرم‌افزاری و دست‌کاری توربوشارژر و سیستم اگزوز به دست می‌آید.


هیچ کیت بدنه عجیب‌وغریبی روی مرسدس-ای ام جی C63 S سوار نشده زیرا محصول نهایی تنها دارای رینگ‌های جدید است. رینگ‌های هوریکان RR با سایز 20 اینچی دارای رنگ مشکی گیرایی هستند.

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید