۱-۳۴٫jpg

بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد که مجلس موافق فیلترینگ تلگرام نیست، اما مدیر تلگرام باید تعهد بدهد که رفتارهای خشونت‌آمیز در این پیام رسان خاتمه می‌یابد.

 

فیلترینگ تلگرام

بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت مجلس موافق ادامه فیلترینگ تلگرام نیست، اما مسئولان تلگرام باید متعهد شوند که این پیام رسان به عنوان ابزاری در اختیار دشمنان ایران قرار نمی‌گیرد. وی در ادامه تاکید کرد تلگرام با توجه به ضوابط و مقررات امنیتی کشور، باید اقدام جدی‌تری از خود شان دهد و متعهد شود که به رفتارهای خشونت‌آمیز خاتمه می‌دهد. نعمتی همچنین افزود:

دولت به خصوص وزارت ارتباطات مکلف است نسبت به رعایت این گونه موارد و خسارات ناشی از اقدامات خشونت‌آمیز که به فضای کسب و کار جوانان ما وارد شده است به صورت جدی اقدام کند. در غیر این صورت، مجلس شورای اسلامی با قدرت به موضوع ورود خواهد کرد. مسئولان تلگرام هم باید بدانند که گزینه‌های جدی برای جایگزینی این پیام رسان در ایران وجود دارد.

تاثیر فیلترینگ تلگرام بر روی کسب و کارهای مجازی

علاوه بر آن، پروانه مافی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در اینستاگرام، به ابهامات سرنوشت ۱۵ هزار کسب و کار مجازی با مسدود شدن تلگرام و اینستاگرام اشاره کرد و گفت محدودیت در دسترسی به پیام رسان‌ها باید مرتفع شود و استفاده از راهکارهای سلبی در آخرین اولویت قرار بگیرد.

telegram تلگرام رفع فیلتر فیلتر تلگرام فیلترینگ

Bilin

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here