۴ddc75f1698994d05cf43f2316d.jpg

گفته میشود که در ۱۴ مهر قرار است دستگاه هایی جدید از شرکت مایکروسافت ارائه شود. در این بین ، شنیده میشود که جدا از چند گوشی هوشمند جدید ، نسل جدید تبلت لپتاپ فوق العاده ی سرفیس نیز عرضه خواهد شد. در حال حاضر ، کارشناسان پیش بینی میکنند که مایکروسافت سرفیس پرو ۴ به یک نمایشگر بدون حاشیه مجهز خواهد بود.

اگر به یاد داشته باشید ، سرفیس پرو ۳ یکی از موفق ترین محصولات تولیدی شرکت مایکروسافت بود و بر اساس نوع و کاربردی که داشت توانست نظرات زیادی را به سمت خود جلب کن که در آن زمان با ویندوز ۸ عرضه بود. در آن زمان ، مایکروسافت چندان شرکت قدرتمندی در تولید محصولات این چنینی نبود ، اما با ورود سرفیس پرو ۳ همه چیز تغییر کرد و مایکروسافت در این زمینه در بین مدعیانی همچون گوگل و اپل قد علم کرد.

حال که زمان زیادی از معرفی آن محصول گذشته است ، مایکروسافت قصد دارد که نسل جدید آن را با نام سرفیس پرو ۴ راهی بازار کند. راجب به سرفیس پرو ۴ شایعاتی وجود دارند که مایکروسافت قصد دارد برای آن صفحه نمایش بدون حاشیه قرار دهد که نمونه ی آن صفحه نمایش Infinity Display است که شرکت دل از آن در یکی از محصولات خود استفاده کرده است.

شاید این بدون حاشیه بودن در محصول XPS 13 ، به واسطه تولید شرکت دل چندان مورد توجه قرار نگرفته باشد اما مایکروسافت میتواند آن را بهتر نشان دهد و از طرفی باعث ظرافت و زیبایی هر چه بیشتر در سرفیس پرو ۴ خواهد شد. اما موضوعی که پیش میاید ، چون سرفیس پرو کاربری تبلت هم دارد ، نمیتوان بدون وجود حاشیه از آن استفاده نمود.

در هر صورت ، مایکروسافت اگر بخواهد از این نوع صفحه نمایش استفاده کند مطمئنا برای آن برنامه ی خوبی هم در نظر گرفته است. این محصول به زودی و احتمالا در ۱۴ مهر معرفی خواهد شد.

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید