Rival600_Lowest_Lift_Off_Distance_.jpg

شرکت SteelSeries با حضور در نمایشگاه لاس وگاس از ماوس گیمینگ Rival 600 پرده برداری کرد. این ماوس دارای وزن قابل تغییر، پردازنده و دقت 12000CPI است و با قیمت زیر 100 دلار عرضه می‌شود.

 

اگر شما هم یک گیمیر هستید، احتمالا در انتخاب ماوس خود ریزبینانه عمل می‌کنید، زیرا دقت نشانگر در بسیاری از بازی‌ها (مهم‌تر از همه بازی‌های شوتر) از اهمیت بالایی برخوردار است. کمپانی استیل سریز فکر می‌کند که می‌تواند مشکل گشای این وضعیت باشد. آن‌ها با حضور در نمایشگاه CES 2018 از ماوس گیمینگ Rival 600 پرده برداری کرده‌اند که مشکل همیشگی گیمرها را حل می‌کند؛ حتی می‌تواند نشانگر در هوا را نیز دنبال کند.

ماوس گیمینگ Rival 600 استیل سریز

گاهی اوقات هنگامی که یک گیمر، ماوس خود را بیش از حد به سمت عقب می‌کشد و ماوس از پد خارج می‌شود، نشانگر شما نیز ممکن است پرش کند و در سراسر صفحه بچرخد. ماوس گیمینگ Rival 600 با استفاده از سیستم سنسور دوگانه و ردیابی 1 به 1 که انجام می‌دهد، می‌تواند نشانگر را همانجایی که هست حفظ کند تا مطمئن شوید هدف را از دست نمی‌دهید.

این ویژگی جدیدی برای یک ماوس گیمینگ نیست، اما خبر خوبی است که می‌توانیم سرانجام آن را در محصولات سری Rival استیل سریز ببینیم. همراه با این سیستم ردیابی (که استیل سریز آن را +TrueMove 3 نامیده است)، ریوال 600 همچنین دارای وزن قابل تنظیم  است تا کاربران بتوانند آن را بسته به میل خود سنگین‌تر یا سبک‌تر کرده و استفاده راحت‌تری را از آن داشته باشند. هشت وزن 4 گرمی در داخل این ماوس تعبیه شده است که می‌توانید وزن آن را بین 96 الی 128 گرم بسته به دلخواه خود درآورید.

ماوس گیمینگ Rival 600 استیل سریز

این ماوس گیمینگ همچنین دارای دقت 12000CPI و سنسور اپتیکال 350IPS است که می‌توان آن را در مدل‌های Rival 310‌ و Sensei 310 مشاهده کرد. از دیگر مشخصات مهم ماوس گیمینگ Rival 600 باید به سطح لمسی نرم، گریپ‌های سیلیکونی و یک سیستم رهاسازی تقویت کننده اشاره کرد. در اینجا حتی یک پردازنده داخلی نیز برای ذخیره افکت‌های نوری سفارشی، تنظیمات حساسیت و جابجایی تنظیم دکمه‌ها قرار دارد.

قیمت ماوس گیمینگ Rival 600

استیل سریز از هم اکنون ماوس گیمینگ جدید خود را با قیمت 79.99 دلار از طریق سایت رسمی خود و فروشگاه آمازون به فروش می‌رساند.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید