مانیتور USB C دل
مانیتور USB C دل

مانیتور USB C دل همراه با اندازه ۲۷ اینچی و فناوری فوق شفاف HDR در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ معرفی شد. مانیتور ۲۷ اینچی جدید دل دارای استاندارد DisplayHDR است.

شما می‌توانید مانیتورهای HDR را در بازار بیابید، اما آن‌هایی که با استانداردهای DisplayHDR مطابقت دارند یا به سختی قابل خریداری هستند، یا از نظر ابعاد برای بسیاری از کاربران بزرگ هستند. با این حال دل می‌خواهد این تجربه را به طیف گسترده‌تری از مردم ارائه کند. مانیتور USB C دل همراه با اندازه ۲۷ اینچی و ضخامت بسیار کم در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ معرفی شد.

مانیتور USB C دل

دل موفق شده استاندارد DisplayHDR 600 را به یک نمایشگر ۲۷ اینچی با وضوح ۱۴۴۰ پیکسل بی‌افزاید، در حالی که ضخامت آن کمتر از ۰٫۲۲ اینچ بوده و باریک‌ترین در نوع خود است. اگر نبود ۴K‌ برای شما چندان اهمیت ندارد، این مانیتور می‌تواند ایده آل برای تماشای فیلم‌های مختلف باشد. و همانطور که از نامش پیداست، حضور یک درگاه USB C می‌تواند آن را به یک داک لپ تاپ ارائه کننده داده‌ها، یک سیگنال نمایش و قدرت ۴۵ وات از طریق یک کابل ساده تبدیل کند.

مطالب خواندنی : مانیتور دل ۲۷ (DELL 27)زیبا، قدرتمند و فوق باریک

مانیتور USB C دل
مانیتور USB C دل
مانیتور USB C دل
مانیتور USB C دل

قیمت مانیتور USB C دل

مانیتور USB C دل نمی‌تواند همراه با خروجی رنگ ۱۶٫۷ میلیونی، نوردهی LED در لبه و نرخ پاسخگویی ۵ میلی‌ثانیه‌ای پیشرفته‌ترین نمایشگر در نوع خود باشد، اما شما یک پنل IPS با پشتیبانی ۹۹ درصدی از استاندارد رنگ sRGB و ۹۰ درصدی DCI-P3 را دریافت خواهید کرد. و اگر شما یک گیمر هستید،‌ همراه با سخت افزار درست شما می‌توانید از فناوری FreeSync شرکت AMD‌ نیز بهره‌مند شوید.

برای خرید این مانیتور USB C دل شما باید مبلغ چشمگیری را نیز بپردازید. این مانیتور فوق باریک ۲۷ اینچی دل از ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور ماه) با قیمت ۵۵۰ دلار به عرضه درخواهد آمد. شما باید تصمیم بگیرید که برایتان HDR شفاف و درگاه USB نوع C مهم‌تر از وضوح ۴K است یا یک نسبت ابعاد فوق عریض!

bilin
gadgetnews

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here