مانیتور 49 اینچی فوق عریض دل با وضوح QHD

مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل با نام Dell UltraSharp U4919DW معرفی شد. در ادامه با مشخصات فنی ، قابلیت ها و قیمت صفحه نمایش فوق عریض غول پیکر دل بیشتر آشنا شوید.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

کمپانی دل چند روز پیش از نخستین مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض خود با وضوح QHD و به نام Dell UltraSharp U4919DW پرده برداری کرد. بی‌شک مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل می‌تواند هیجان خاصی را به بازار مانیتورها تزریق کند. دیگر مانیتورهای فوق عریض بازار همراه نمایشگری با نسبت ۳۲:۹ وضوح حداکثری فول اچ دی عرضه می‌شوند. در نتیجه نمایشگر عریض، اما رابط کاربری آن کوتاه است. اما در مورد دل، راه حل آن‌ها پیکسل‌های بیشتر و زاویه دید بهتر بوده است.

مانیتور 49 اینچی فوق عریض دل با وضوح QHD

تفاوت مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل با دیگر مانیتورهای فوق عریض ۳۲:۹ بازار چیست؟ آن یک مانیتور Dual QHD با وضوح ۵۱۲۰‌ در ۱۴۴۰ پیکسل است. جدا از وضوح عظیم صفحه، شما به لطف انحنای ۳۸۰۰R با نرخ ۱۰۹ پیکسل در هر اینچ و پشتیبانی ۱۰۰ درصدی از فضای رنگ sRGB، با تماشای این نمایشگر غرق در آن خواهید شد. نظیر دیگر مانیتورهای فوق عریض، در اینجا یک درگاه HDMI، یک درگاه DisplayPort و یک درگاه USB-C وجود دارد، اما خبر خوب شما یک KVM‌ برای کیبورد، ماوس و ویدیو را نیز در اختیار خواهید داشت.

مطالب خواندنی : مانیتور C49HG90 سامسونگ

برای استفاده از KVM مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل شما می‌توانید دیوایستان را از طریق درگاه USB-C، به علاوه یک درگاه HDMI/DisplayPort دوم با یک یو اس بی و استفاده از شرت‌کات‌های کیبورد از طریق اپلیکیشن Display Manager دل، هر دو سیستم را مدیریت کنید. این یک قابلیت بسیار جالب است، به ویژه برای کاربرانی که در امور مالی، طراحی گرافیکی یا تجزیه و تحلیل داده‌ها فعالیت دارند.

قیمت مانیتور ۴۹ اینچی فوق عریض دل

به گفته‌ی دل مانیتور UltraSharp U4919DW با قیمت ۱۶۹۹ دلار و از تاریخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان ماه) عرضه خواهد شد. هرچند این مانیتور از بسیاری از مانیتورهای بازار گران‌تر است، اما اختلاف قیمتی آن با مانیتور کوچکتر ۲۷ اینچی ۴K ایسر چندان هم زیاد نیست.

bilin
gadgetnews

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here