مانیتور گیمینگ جدید ال جی با نام 32UK550-B

مانیتور گیمینگ جدید ال جی با نام ۳۲UK550-B معرفی شد. نمایشگر ۴K شرکت ال جی ضمن پشتیبانی از فناوری HDR10، با قیمتی رقابتی در انتظار عرضه به بازار است.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

مانیتور گیمینگ جدید ال جی با نام 32UK550-B

به لطف محصول جدیدی که اخیرا ال جی معرفی کرده است، احتمالا قیمت نمایشگرهای گیمینگ HDR در بازار جهانی بیش از پیش کاهش پیدا خواهد کرد. LG ۳۲UK550-B به صفحه نمایشی ۳۲ اینچی با وضوح ۲۱۶۰×۳۸۴۰ مجهز شده است و ضمن پوشش ۹۵ درصد از فضای رنگ DCI-P3، از فناوری های HDR10 و AMD FreeSync (در نرخ حداکثر ۶۰ هرتز) نیز پشتیبانی می‌کند. مانیتور جدید ال جی همچنین از بیشتر از ۱ میلیارد رنگ پشتیبانی کرده و کالیبراسیون آن به صورت کارخانه‌ای انجام شده است. علاقه‌مندان به خرید این نمایشگر جدید باید فقط ۵۰۰ دلار بپردازند. در حال حاضر، محصول پیش رو فقط در بازار ژاپن به فروش می‌رسد، ولی در آینده نزدیک احتمالا شاهد عرضه آن در اروپا و آمریکای شمالی هم خواهیم بود.

تجهیز مانیتور گیمینگ جدید ال جی به پنل VA

البته، با این قیمت نباید در انتظار برخی از امکانات یا ویژگی‌های خاص باشید. به عنوان نمونه، ال جی از پنل VA به جای IPS استفاده کرده است؛ در این صورت خبری از زاویه‌های دید فوق‌العاده خوب نخواهد بود. نمایشگرهای IPS و ۳۲ اینچی ۴K و HDR ال جی همچون ۳۲UD99-W، با قیمت هزار دلار به فروش می‌رسند.

مطالب خواندنی : نمایشگرهای گیمینگ و قدرت نمایی ایسوس

حداکثر شدت روشنایی مانیتور گیمینگ جدید ال جی، ۳۰۰ نیت بوده و به اندازه‌ای بالا نیست که با حداقل استانداردهای DisplayHDR مطابقت داشته باشد؛ هرچند، این میزان برای عموم کاربران کافی خواهد بود. می‌توان گفت این محصول جدید، پاسخ کره‌ای‌ها به نمایشگر ۳۲ اینچی ۴K و HDR بنکیو EW3270U است؛ دستگاهی که با مشخصات و برچسب قیمت مشابه به فروش می‌رسد. LG 32UK550-B از تاریخ ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر) با قیمت ۴۸۵ دلار در ژاپن عرضه می‌شود.

bilin
gadgetnews

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here