dims-2.jpg

شرکت‌ها هر سال سعی دارند با معرفی گجت‌های کاربردی در نمایشگاه CES، کیفیت زندگی کاربران را دستخوش تغییر نموده و شرایط موجود را ارتقا دهند. شرکتی با نام دریم لایت نیز با تولید یک ماسک خواب هوشمند تلاش کرده استراحت را وارد مرحله جدیدی کند.

ماسک خواب هوشمند

این ماسک خواب هوشمند به نوعی طراحی شده که از ورود هرگونه نور جلوگیری کرده و تاریکی مطلق می‌آفریند. البته این تنها قابلیت این محصول  نیست و وجود مدارهایی تاشو در داخل این ماسک خواب هوشمند موجب گشته که امکاناتی نظیر چهار بلندگوی کوچک، حسگر‌های اشعه‌ی فراسرخ، یک ضربان‌سنج چشمی و دو پنل LED در آن تعبیه گردد.

مطالب خواندنی : ایجاد ارتباط بین مغز و کامپیوتر در استارتاپ Nuro

ماسک خواب هوشمند

این محصول در حین راحتی پرکاربرد نیز هست چرا که در مواقع نیاز می‌تواند ۱۵ دقیقه نور ملایم نارنجی به چشم کاربر بتابد که به ترشح هورمون ملاتونین بیانجامد. تولید این هورمون که به وسیله‌ی غدهٔ کوچکی در مغز صورت می‌گردد، می‌تواند چرخهٔ خواب و بیداری در بدن را تنظیم کند.

ماسک خواب هوشمند

در زمان معین هم این گجت با تابیدن نوری سبز رنگ به پشت پلک‌ها، فرد را به آرامی بیدار می‌نماید که بسیار خوشایند خواهد بود.

بلند‌گو‌های این محصول درحالیکه توانایی از بین بردن صدای اطراف را دارند ‌قادرند به گجت دیگری متصل شده و موسیقی‌ دلخواه کاربر را پخش نمایند.

ماسک خواب هوشمند

همیچنین این ماسک به‌همراه اپلیکشینی عرضه خواهد شد که می‌توان با استفاده از آن زمان خواب و نحوه به خواب رفتن را اندازه‌گیری و بررسی نمود.

ماسک خواب هوشمند

به گفته‌ی بنیان‌گذار شرکت دریم لایت، این گجت با یک‌بار شارژ شدن می‌تواند ۴ شب را سپری کند. اگرچه در صورت استفاده از بلند‌گو‌های این محصول این زمان کوتاه تر خواهد بود.

دریم لایت قصد دارد تا ماه آتی این ماسک خواب هوشمند را با قیمت اولیه‌ی ۱۰۰ دلار عرضه کند.

Bilin
دیجیاتو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید