لکسوس با LX۵۷۰ در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس

نمایشگاه خودرو لس آنجلس ۲۰۱۷ 

لکسوس با LX۵۷۰ به نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس آمد

لکسوس به تازگی با LX ۵۷۰ مدل ۲۰۱۸ در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس حاضر شده است. این شاسی‌بلند ظاهر منطقی‌تر از دیگر محصولات این شرکت ژاپنی دارد و به پیشرانه‌ی قدرتمندی مجهز شده است.

سری LX لکسوس، اولین بار در سال 1995 میلادی به روی خط تولید رفت. این سری محصول لکسوس در کلاس شاسی‌بلند لوکس بزرگ شناخته می‌شود که تا امروز، 3 نسل از آن معرفی شده است. تولید نسل سوم با کد J200 از سال 2007 آغاز شده و با تغییراتی به عنوان فیس‌لیفت همراه شده است. در نمایشگاه، شاهد حضور جدیدترین مدل از این خانواده هستیم که با درنظر گرفتن اوج تغییرات رادیکالی در طراحی مدل‌های لکسوس، LX 570 ظاهری به نسبت منطقی‌تری دارد. با این حال، در نمای جلو می‌توانیم امضای طراحی این شرکت ژاپنی را ببینیم؛ چراغ‌های کشیده با جلوپنجره‌ی بزرگ که جزو مولفه‌های شاخص در چهره‌ی جلوی این شاسی‌بلند هیجان‌انگیز به حساب می‌آید. در نمای پشت، ظاهر خودرو نسبت به مدل‌های پیشین فرق کرده‌ است. به طول مثال حالت دو تکه‌ی چراغ‌های خطر، بازیک‌تر و تیزتر شده تا حس بیشتری از یک خودروی اسپرت، جوانپسند و خشن را به بیننده منتقل کند.

در مورد مشخصات فنی باید به پیشرانه‌ی 8 سیلندر خورجینی با حجم 5٫7 لیتر اشاره کنیم که می‌تواند حداکثر توان خروجی 383 اسب‌بخار و گشتاور 546 نیوتون‌متر تولید کند. لکسوس در این مدل از جعبه‌دنده‌ی 8 سرعته‌ی خودکار استفاده کرده تا تعویض دنده‌ی ایده‌آلی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. نیروی محرکه توسط این گیربکس به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود. در ادامه با تصاویر بیشتر از این ژاپنی دوست‌داشتنی همراه باشید.

asrekhodro

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید