lenovo-thinkvision-p32u_05-768×432.jpg

لنوو در نمایشگاه CES 2018 از مانیتورهای تینک ویژن پی 32 یو (ThinkVision P32u) و تینک ویژن ایکس 24 (ThinkVision X24) رونمایی کرد. در ادامه بیشتر با نمایشگر جدید لنوو تینک ویژن P32u و تینک ویژن X24 آشنا می‌شویم.

نمایشگرها جزو محصولاتی هستند که همواره شاهد حضور گستره‌ای از آن‌ها در نمایشگاه CES هستیم. برخی شرکت‌ها تلویزیون‌های جدید خود را به این رویداد می‌آورند، محصولاتی که تکنولوژی‌های جدیدی در آن‌ها به کار رفته و با وجود افزایش ابعاد، ضخامت کمی دارند. اما برخی دیگر از سازندگان همچون لنوو در بخش مانیتور برای کامپیوترها فعالیت دارند.

تینک ویژن پی 32 یو

مانیتور تینک ویژن پی 32 یو دارای ابعاد 32 اینچ و رزولوشن 4K است

در بین دو محصول جدید لنوو با نام‌های تینک ویژن پی 32 یو و تینک ویژن ایکس 24، مدل اول بالارده محسوب شده و در اطراف پنل 32 اینچی آن‌ حاشیه‌های فوق‌العاده کمی وجود دارد. این حاشیه‌ها به حدی کوچک هستند که حین پخش محتوا، به جز نمایشگر هیچ چیز دیگری دیده نخواهد شد. از دیگر ویژگی‌های مانیتور تینک ویژن پی 32 یو مجهز شدن به UHD 4K و قابلیت‌هایی همچون پورت‌های خارجی و داخلی Thunderbolt 3 است. به این ترتیب می‌توان چند نمایشگر را به یکدیگر متصل کرد. البته پیش از خرید چند مانیتور تینک ویژن پی 32 یو از پشتیبای سیستم کامپیوتری خود از چند نمایشگر 4K به صورت همزمان اطمینان پیدا کنید.

اما مانیتور تینک ویژن ایکس 24 دارای پنلی فول اچ‌دی بوده و از 96 درصد محدوده رنگ sRGB پشتیبانی می‌کند. بر اساس اطلاعات سازنده، ضخامت این مدل 4 میلی‌متر بوده و در اطراف پنل، حاشیه‌ای به اندازه 1.1 میلی‌متر وجود دارد.

مانیتورهای تینک ویژن پی 32 یو و تینک ویژن ایکس 24 قیمت کاملا متفاوتی با یکدیگر دارند، به طوری که مدل بالارده به قیمت 1349 دلار و مدل دیگر به قیمت 249 دلار به فروش خواهد رسید. برای خرید مدل ایکس 24 می‌توان از همین ماه اقدام کرد، در حالی که تا زمان عرضه تینک ویژن پی 32 یو دو ماه باقی مانده است.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید