iphone-x-tesla-caviar-1.jpg

به تازگی فروش یک قاب خورشیدی آیفون ایکس با نام «تسلا» آغاز شده است که برای خرید آن باید چهار برابر قیمت خود آیفون ۱۰ اپل پول پرداخت کنید! این قاب با انرژی خورشیدی گوشی شما را شارژ می‌کند و از جنس فیبر کربن است.

 

قاب گوشی های هوشمند گاهی اوقات یکی از مهم‌ترین لوازمی هستند که باید شما خریداری کنید. برخی معتقدند طراحان گوشی‌ها بدنه‌ی این محصولات را به نوعی طراحی می‌کنند که با ضربات کم جان آسیبی بهشان وارد نشود. با این حال، طراحی امروزی گوشی‌ها به نوعی است که باعث شده آن‌ها شکننده‌تر از هر زمان دیگری باشند و در نتیجه نیازمند خرید قاب های محافظ برای آن‌ها هستیم.

با این حال برخی از سازندگان قاب محافظ طراحی‌های متفاوتی را انجام می‌دهند. به طور مثال می‌توان به یک سازنده‌ی قاب روسیه‌ای مشهور با نام Caviar اشاره کرد که به تازگی از یک قاب خورشیدی آیفون ایکس با قیمت ۴۵۰۰ دلار پرده برداری کرده است. پس برای خرید این قاب شما باید ۴ برابر قیمت خود آیفون ایکس اپل هزینه کنید! این قاب که «تسلا» نام دارد، به لطف پنل‌های خورشیدی که دارد می‌تواند آیفون ایکس شما را با استفاده از انرژی خورشیدی شارژ کند.

قاب خورشیدی آیفون ایکس

هرچند قاب خورشیدی تسلا سال گذشته معرفی شده بود، اما تا به امروز فروش آن آغاز نشده بود. یک پنل خورشیدی در قسمت پشتی این قاب جای گرفته است که می‌تواند یک باتری جداگانه را شارژ کرده و زمانی که بر روی یک دکمه کلیک کنید، آیفون ایکس شما را شارژ خواهد کرد. هنوز مشخص نیست اگر این قاب جداشدنی است یا خیر، زیرا یک باتری را به گوشی آیفون ۱۰ شما متصل می‌کند. جنس قاب خورشیدی آیفون ایکس نیز از فیبر کربن بوده و پنل خورشیدی آن در برابر وارد شدن شوک مقاوم است.

قیمت قاب خورشیدی آیفون ایکس

در حال حاضر قاب تسلا مخصوص مدل ۶۴ گیگابایتی آیفون ایکس با قیمت ۴۵۰۰ دار و مدل ۲۵۶ گیگابایتی آن نیز با قیمت ۴۸۰۰ دلار به فروش می‌رسد. فعلا تنها ۱۰۰۰ نسخه از این قاب به تولید رسیده است،‌ در حالی که قرار بود تنها ۱۰۰ نسخه از آن ساخته و به فروش برسد.

Bilin
Gadgetnews

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here