قابلیت Popular Photos تجربه‌ای مشابه اینستاگرام برای فیسبوک

فیسبوک (Facebook) قصد دارد با پیروی از اینستاگرام، قابلیت Popular Photos یا عکس‌های محبوب را به طور آزمایشی در دسترس کاربران خود قرار دهد.با Bilin (اخبار علم و فناوری) همراه باشید.

هم‌اکنون در اپلیکیشن فیس بوک هنگام تماشای یک ویدیو به صورت تمام صفحه، اگر به پایین اسکرول کنید با ویدیوهای پیشنهادی مواجه می‌شوید. به زودی با ارائه‌ قابلیت Popular Photos هنگام تماشای عکس‌ها نیز تجربه مشابهی خواهید داشت.

در حال حاضر وقتی یک عکس را لمس می‌کنید، به حالت تمام صفحه با پس‌زمینه مشکی می‌روید. با کشیدن انگشت خود به پایین یا طرفین هم، به عقب بازمی‌گردید. اما پس از اجرایی شدن این قابلیت جدید، می‌توانید تصاویر بیشتری را با اسکرول کردن به پایین تماشا کنید؛ چیزی مشابه آنچه که در اینستاگرام وجود دارد.

فیسبوک این عکس‌ها را بر اساس الگوریتم رفتاری شما و از پست‌های دوستان‌تان یا پست‌های عمومی انتخاب می‌کند. همچنین برای جلوگیری از شلوغ شدن صفحه، کپشن عکس‌ها حداکثر تا 65 کاراکتر نمایش داده می‌شوند. بنابر اعلام فیسبوک، تست قابلیت عکس‌های محبوب قطعی شده؛ اما این شبکه اجتماعی از بیان جزئیات بیشتر و زمان‌بندی انجام کار، خودداری کرده است.

Bilin

Gadgetnews

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید