فیسبوک و 3 بعدی کردن عکس های معمولی شما

فیسبوک به لطف قابلیتی با نام 3D Photos به شما اجازه می‌دهد عکس های معمولی خود را به تصاویر 3 بعدی تبدیل کنید. اما استفاده از این قابلیت مستلزم چیست؟با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

کمپانی فیسبوک با بهره برداری از هوش مصنوعی و گوشی های مجهز به دوربین دوگانه قادر به خلق تصاویر 3 بعدی است. همانطور که از نامش پیداست، قابلیت 3D Photos به شما اجازه می‌دهد تا با نمای جذاب‌تری به تصاویر گالری گوشی خود نگاه کنید. آن شبیه به یک استیکر هولوگرافیک در قرن 21 است.

همراه با قابلیت 3D Photos شبکه اجتماعی فیسبوک شما قادر به چرخاندن گوشی‌تان به دور سوژه یا کشیدن انگشتتان برای به دست آوردن یک نمایش بهتر از سوژه یا صحنه خواهید بود. بدیهی است وقتی عکس تهیه شد، نتایج همیشه در بهترین حالت ممکن قرار نخواهند داشت و به شما یک مدل سه بعدی واقعی که توقع دارید ارائه نمی‌شود. آن تنها یک راه تعاملی‌تر برای تماشای عکس‌ها است. با مشاهده‌ی ویدیوی زیر شما می‌توانید با کارایی قابلیت خلق تصاویر 3 بعدی فیسبوک بیشتر آشنا شوید.

مطالب خواندنی : انتشار نسخه هوشمند و آفلاین مترجم گوگل

برای به دست آوردن بهترین نتیجه‌ی ممکن، فیسبوک توصیه می‌کند که عکس‌ها را با کنتراس زیادی بین پس زمینه و پیش زمینه تهیه کنید. همانطور که در ویدیوی بالا نیز مشاهده می‌کنید این افکت بی‌نقص و عالی نیست و برخی از مصنوعات گمشده از پس زمینه توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی را نیز نمایش می‌دهد.

پیش‌نیازهای ساخت تصاویر 3 بعدی فیسبوک

تصاویر 3 بعدی

شما هم اکنون می‌توانید تصاویر معمولی خود را با این شبکه اجتماعی به تصاویر 3 بعدی تبدیل کنید، اما قابلیت پست کردن آن‌ها به تدریج در دسترس کاربران مختلف قرار خواهد گرفت.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید