۱-۲۷۵۷۸۴۹۲_۷۷۶۲۸۶۶۵۵۹۰۴۰۰۹_۷۵۶۵۷۵۱۵۳۶۶۳۵۰۸۴۸۰۰_n-1.jpg

آیا به اندازه کافی خوش‌شانس هستید که بتوانید یک دستگاه فورد GT جدید بخرید؟ اگر این امکان برای شما میسر باشد شاید یک شانس دیگر هم نیاز داشته باشید!


حتی پیش از اینکه رینگ‌ها، رنگ کالیپرهای ترمز و تریم های کابین را انتخاب کنید باید رنگ بدنه خودروی مورد علاقه را برگزینید.


8 رنگ بدنه استاندارد و 8 رنگ برای نوارهای مسابقه‌ای بدنه را می‌توان در GT جدید انتخاب کرد. همچنین باید به سری مدل‌های سیلور کامپتیشن و هریتیج ادیشن هم اشاره کنیم. لیست آپشن ها و شخصی‌سازی این سوپرکار ساخت فورد واقعاً زیاد است.

فورد جی تی
تنها یک رنگ و پوشش بدنه جدیدی وجود دارد که پیش از این ندیده بودیم. این طرح که ویکتوری نام دارد از مدل مسابقه‌ای فورد GT LM GTE الهام گرفته است. پوشش بکار رفته ترکیبی از رنگ‌های قرمز، سفید و آبی پرچم آمریکا بوده اما خب همان‌گونه که می‌دانید در کانادا ساخته می‌شود؛ اما همان‌گونه که اشاره کردیم برای خرید این خودرو باید یک شانس دیگر هم داشته باشید و آن‌هم اینکه در کارخانه فورد کار کنید!


خب شاید با خود فکر می‌کنید که یک کارگر خط مونتاژ احتمالاً نمی‌تواند خودرویی 450 هزار دلاری را بخرد؛ و شاید هم حق با شما باشد اما افراد زیادی در کمپانی توانایی خرید این خودرو را دارند. کسی همچون Raj Nair رئیس فورد آمریکای شمالی که یکی از این GT های ویژه را سفارش داده است.


اما پیش‌تر از مدیر فورد آمریکای شمالی این بیل فورد و مارک فیلدز بوده‌اند که نسخه‌های ویژه خود را سفارش داده‌اند. اگر جیم هکت نیز نسخه ویژه خود را دریافت کند سورپرایز نخواهیم شد.


حتی اگر تمامی افرادی که توانایی خرید این سوپرکار را دارند چنین کاری را انجام دهند بازهم GT ویکتوری خودرویی کمیاب خواهد بود اما با توجه به اینکه تنها 250 دستگاه از GT در سال ساخته خواهد شد بنابراین سهم ویکتوری از آن‌ها به اندازه‌ای که فکر می‌کنید کم نخواهد بود.

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید