فراری-f12-با-برچسب_های-نیروی-انتظامی

شاید فراری F12 برلینتا جای خود را به 812 سوپر فست داده باشد اما هنوز هم نظرها را به‌سوی خود جلب کرده و البته هنوز هم یک سوپرکار کامل و کار درست است.

این خودرو از طراحی برجسته، آئرودینامیکی هوشمندانه و پیشرانه 12 سیلندر 6.3 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 740 اسب بخار و گشتاور 690 نیوتون متر سود می‌برد. این نیروی عظیم از طریق یک گیربکس 7 سرعته دوکلاچه به اکسل عقب منتقل می‌شود.

مطالب خواندنی : لو رفتن تصاویر فیس‌لیفت آئودی TT

به لطف این فرمول ایتالیایی، فراری F12 برلینتا می‌تواند تنها در عرض 3.1 ثانیه از سکون به تندی 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد و البته شتاب صفر تا 200 کیلومتر در ساعت آن به 8.5 ثانیه می‌رسد. همچنین فراری ادعا می‌کند حداکثر سرعت این خودرو بیشتر از 340 کیلومتر در ساعت است.


خودرویی که در ویدئو مشاهده خواهید کرد قبلاً به کرات در شبکه‌های اجتماعی دیده شده اما هم‌اینک می‌توانیم اطلاعات بیشتری را تقدیم شما عزیزان کنیم. این نسخه‌ای قوی‌تر بوده و گفته می‌شود قدرت 800 اسبی دارد که این قدرت عظیم به واسطه نرم‌افزار پیشرانه جدید و سیستم اگزوز کاپریستو به دست آمده است. استفاده از این سیستم اگزوز باعث شده صدای خودرو درست مشابه خودروهای فرمول 1 باشد و یک تن صدای عمیقی با لمس مناسب پدال گاز ایجاد شود.


اما موضوع جالب اینکه فراری F12 برلینتا مورد بحث ما دارای پوشش بدنه پلیس ایران بوده در بخش پایینی درب می‌توانیم نوشته فرماندهی انتظامی شهر خوی که یکی از شهرهای آذربایجان غربی می‌باشد را مشاهده کنیم. بدون هیچ‌گونه تعجبی نیروی پلیس کشور ما صاحب چنین خودرویی نیست اما طرفدار هلندی این خودرو به خاطر برخی دلایل از جمله ساخت یک موزیک ویدئو این پوشش ویژه را برای خودروی خود انتخاب کرده است.

Bilin

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید