عرضه ی آیفون ۱۰ با قیمت ۷۰۰ دلار!

همانطور که می دانید کمپانی اپل در سال گذشته از سه پرچمدار خود رونمایی به عمل آورد که آیفون ۸ و ۸ پلاس این کمپانی دارای صفحه نمایش LCD و آیفون تن دارای صفحه نمایش اولد بود و همین تغییرات اعمال شده بر روی آیفون تن سبب شد که قیمت بالاتری نسبت به سایر گوشی ها هوشمند این کمپانی داشته باشد، به طوری که نسخه ی ۶۴ گیگابایتی آیفون تن با قیمت ۹۹۹ دلار عرضه می گردد ولی نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی این دستگاه با برچسب قیمت ۱۱۴۹ دلار به مشتریان عرضه می شود که بالطبع برای یک گوشی هوشمند قیمت بالایی به حساب می آید.

به هیمن دلیل بسیاری از افراد نمی توانند آیفون ۱۰ را خریداری نمایند و آیفون ۸ و ۸ پلاس نیز با قیمت مناسبی که دارند به دلیل طراحی یکنواخت و قدیمی خود جذابیت زیادی ندارد. به هیمن دلیل گویا کمپانی اپل تصمیم گرفته است در سال ۲۰۱۸ یک نسخه ی ارزان قیمت آیفون ۱۰ را عرضه نماید تا بتواند رضایت مشتریان را نیز به خود جلب کند. بر اساس گزارش های منتشر شده، نسخهی جدید این گوشی دارای یک صفحه نمایش ۶.۱ اینچی اما این بار از نوع LCD می باشد که دارای حاشیه های بسیار باریک و فریم آلومینیومی است و در ضمن بدنه ی پشتی آن نیز از جنس شیشه طراحی شده است.

با توجه به بکارگیری شیشه در پنل پشتی آیفون ۱۰ گویا این کمپانی قصد دارد قابلیت شارژ بی سیم را نیز برای آیفون ۷۰۰ دلاری خود فراهم نماید، همانطور که در آیفون ۸ و ۸ پلاس این ویژگی را نهادینه کرده است. گویا در آیفون ۲۰۱۸ اپل قابلیت لمس سه بعدی جای خود را به یک قابلیت به نام تاچ فیت خواهد داد و به منظور کاهش قیمت آیفون ۱۰ جدید از دوربین تک گانه بهره مند خواهد شد. اما نکته ای که وجود دارد این است که کمپانی اپل در جایی اعلام کرده است که قصد دارد آیفون جدید خود را تنها در بازر چین عرضه نماید و قصد به دست آوردن بازارهای چین را دارد. باید منتظر باشیم تا ببینیم این کمپانی در زمان معرفی این گوشی چه تصمیماتی دارد؟!

در ادامه با Bilin همراه باشید…

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید