هدست VR سامسونگ
هدست VR سامسونگ

جدیدترین هدست VR سامسونگ با نام ادیسه پلاس (+HMD Odyssey) چندی پیش در وب‌سایت FCC (رگولاتوری امریکا) رویت و برخی از ویژگی‌های کلیدی آن فاش شد. حالا دریافت تاییدیه بلوتوث، خبر از رونمایی قریب‌الوقوع این محصول دارد.

هدست VR سامسونگ
هدست VR سامسونگ
هدست VR سامسونگ
هدست VR سامسونگ

ادیسه پلاس، دومین هدست مستقل واقعیت مجازی کمپانی است و جانشین محصول عرضه شده در سال گذشته یعنی HMD Odyssey می‌شود. بر اساس اطلاعات انتشار یافته‌ی پیشین، مدل جدید هدست VR سامسونگ تماس بیشتری با بینی کاربر ایجاد خواهد کرد، ضمن اینکه چشمی‌های پهن‌تر و ضد بخار گرفتگی خواهد داشت. همچنین نوع نمایشگر آن هم AMOLED + SFS عنوان شده است که هنوز دقیقا کسی نمی‌داند چیست.

هدست VR سامسونگ

اما با ظهور نام این محصول در وب‌سایت اعطا کننده‌ی تاییدیه بلوتوث، مشخص شد که ادیسه پلاس در دو مدل با شماره‌های XE800ZBA و XQ800ZBA عرضه خواهد شد. پیش‌تر با مدل اول در وب‌سایت FCC آشنا شده بودیم؛ اما رویت شماره مدل دوم برای علاقه‌مندان تازگی دارد. با این اوصاف باید منتظر عرضه‌ی هدست VR سامسونگ در دو مدل مختلف باشیم؛ هرچند که هنوز تفاوت‌های احتمالی این دو با یکدیگر بر ما پوشیده است.

مطالب خواندنی : آغاز فروش هدست واقعیت ترکیبی Magic Leap

هدست VR سامسونگ

ویژگی مشترک آن‌ها اما پشتیبانی از بلوتوث خواهد بود که می‌تواند نشانه‌ای از جفت شدن مستقیم یک گیم‌پد یا سایر کنترلرهای گیمینگ به آن‌ها باشد. همچنین با توجه به دریافت این تاییدیه، می‌توان به رونمایی از هدست واقعیت مجازی ادیسه پلاس سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 برلین که در اواخر هفته جاری گشایش خواهد یافت امیدوار بود.

Bilin
Gadgetnews

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید