گلکسی اس 10 پلاس

تصاویر منتسب به محافظ صفحه گلکسی اس 10 پلاس (+Samsung Galaxy S10) منتشر شد. این عکس‌های جدید، وجود نمایشگر کم‌حاشیه و دوربین سلفی درون صفحه‌ای را تایید می‌کنند.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

رندرها معمولا بر اساس اطلاعات لو رفته طراحی می‌شوند و نمی‌توانند دلیلی محکم برای تایید شکل ظاهری یک محصول باشند. در این شرایط، عکس‌های مربوط به محافظ‌های صفحه نمایش را می‌توان به عنوان منبعی معتبر معرفی کرد؛ موضوعی که در مورد پرچمدار اخیر سامسونگ نیز صدق می‌کند. تصاویر منتسب به محافظ صفحه گلکسی اس 10 پلاس که به تازگی توسط منبعی ناشناس منتشر شده است، طراحی این گوشی را تایید می‌کند.

متاسفانه منبع افشاکننده این تصاویر هیچ اطلاعاتی از مشخصات فنی را در اختیار ما قرار نداده است، ولی انتظار می‌رود سازندگان از یک لنز معمولی در کنار لنز عریض برای دوربین جلویی استفاده کنند.

مطالب خواندنی : شکست آیفون XS و XS مکس در بنچمارک های مختلف از آیفون XR

محافظ صفحه گلکسی اس 10 پلاس

موضوع قابل توجه دیگر، ضخامت پایین حاشیه‌های صفحه و به‌کارگیری پنل بدون مرز توسط سامسونگ است؛ چیزی که البته در تصاویر قبلی نیز آنها را دیده بودیم.

جدای از طراحی جدید، انتظار می‌رود کره‌ای‌ها از تراشه اسنپدراگون 855 در کنار فناوری 5G و دیگر قابلیت‌های نوآورانه دیگر بهره ببرند.

Bilin
Gadgetnews

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید