۳۷۳٫jpg

تست لرزش دوربین شیائومی می نوت 3 (Xiaomi Mi note 3) نشان می دهد که دوربین این گوشی از گلکسی اس 8، آیفون 10 و میت 10 پرو بهتر عمل می کند.

شیائومی می نوت 3 یک گوشی هوشمند میان رده، مجهز به پردازنده اسنپدراگون 630 است اما این گوشی تقریبا تمام قابلیت‌های یک پرچم‌دار را داراست. می نوت 3 از نظر طراحی، همانند می 6 بوده با این تفاوت که اندازه بزرگ‌تری دارد. این گوشی اخیراً در تست بنچمارک DxOMark نمره استثنایی 90 را دریافت کرده بود. دوربین آن به طور واقعی تست شده و نتیجه آن بسیار خیره کننده است.

به تازگی تستی به منظور تعیین ویژگی تثبیت تصویر و لرزش گیری دوربین انجام‌شده و می نوت 3 در مقایسه با آیفون 10، گلکسی اس 8 و هواوی میت 10 پرو بهتر عمل کرده است. کلیپ کوتاه گرفته‌شده در این تست خانمی را نشان می‌دهد که در حال ورق زدن صفحات یک مجله درون قطار در حال حرکت است. تنها دو گوشی می نوت 3 و گلکسی اس 8 قادر به مقاومت در برابر لرزش قطار بودند و تصاویر بهتر و باثبات تری گرفتند. این مسأله به دلیل وجود سیستم تثبیت‌کننده تصویر اپتیکال (OIS) درون هر دو گوشی خواهد بود.

می نوت 3- تست لرزش دوربین

از سوی دیگر هواوی میت 10 پرو و آیفون 10 به دلیل سرعت حرکت قطار تصاویری گرفتند که کمی مات به نظر می‌آید. البته سیستم تثبیت‌کننده تصویر اپتیکال (OIS) در این دو گوشی نیز موجود است. پس چرا چنین اتفاقی روی می‌دهد؟ چه سیستم دیگری روی گوشی‌های سامسونگ و شیائومی قرار دارد که باعث کاهش این مسئله می‌شود؟

می نوت 3- تست لرزش دوربین

با این حال در تست بنچمارک DxOMark هر سه گوشی گلکسی اس 8، آیفون 10 و میت 10 پرو نمره دوربین بهتری از شیائومی می نوت 3 دریافت کرده‌اند. بنابراین نمی‌توان تأیید کرد که تست لرزش دوربین انجام‌شده دقیقاً روی مدل‌های اصلی گوشی‌های نامبرده بوده یا خیر. البته می نوت 3 به واقع می‌تواند در موقعیت‌هایی با لرزش زیاد، عکس‌هایی به مراتب مناسب، نسبت به دیگر گوشی‌های میان رده بگیرد. اما باور این مسأله که آیفون 10 و میت 10 پرو چنین عملکردی داشته باشند کمی سخت خواهد بود.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید