شایعات جدید ادعا می کنند که iPad Air 3 امسال وارد بازار نخواهد شد

بر اساس گذارش جدیدی که توسط یک انتشارات تایوانی به نام Digitimes منتشر شده است، امسال خبری از تبلت Apple iPad Air 3 نیست.

قبل از پرداختن به جزئیات باید به این نکته اشاره کرد که : با این که این انتشاراتی در چند مورد راجع به تبلت ها و گوشی های هوشمندی که قرار بوده عرضه شوند پیش بینی های درستی عنوان کرده است، اما نمی توان گزارشات آن را به عنوان یک منبع موثق در نظر گرفت. بنابر این نمی توان روی این خبر به طور قطع نظر داد.

بر خلاف گزارشات اخیر که روی Apple iPad mini 4 بحث می کردن که گفته می شود قرار است با خصوصیات سخت افزاری ارتقا یافته وارد بازار شود، Digitimes ادعا می کند که نسل چهارم از این آیپد های کوچک در مقایسه با iPad mini 3 فقط چند خصوصیت ارتقا یافته ی کوچک خواهد داشت. با توجه به این که iPad mini 3 به غیر از اضافه شدن اثر انگشت خوان Touch ID، در واقع همان ورژن قبلی این سری یعنی iPad mini 2 بود، این خبر برای کسانی که منتظر عرضه ی این تبلت های جمع و جور هستند، چندان خوش آیند نخواهد بود.

این گزارش به دستگاه Apple iPad Pro که شایعات زیادی راجع به آن وجود دارد، اشاره ای نمی کند. چند منبع به این موضوع اشاره کرده اند که این آیپد ۱۲.۹ اینچی که به نظر می رسد اپل از سال ۲۰۱۴ در حال کار روی آن است، بالاخره امسال وارد بازار خواهد شد. اما Digitimes هیچ نظری راجع به این آیپد بزرگ در گزارش جدیدش نداده است.
با این که اپل از زمانی که تاریخ به یاد دارد در ماه اکتبر از آیپد های خود رونمایی می کرده است، برخی گزارشات ادعا می کنند که کمپانی از نسل بعدی آیپد خود به همراه سری iPhone 6S در ۹ ام ماه سپتامبر رونمایی می کند. از آن جایی که کمتر از یک ماه دیگر تا این روز باقی مانده است، زیاد طول نخواهد کشید تا بتوانیم صحت این شایعات را امتحان کنیم.

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید