FingerPow0333.jpg

شارژر Finger Pow دستگاهی قابل‌ حمل است که می‌تواند با استفاده از پاد های مغناطیسی کوچک، گوشی را به سرعت شارژ کند.

 

زمانی که شارژر Finger Pow در Kickstarter معرفی شد کسی فکر نمی‌کرد که این محصول بتواند 5 برابر سود نهایی تخمین زده‌شده خود را به دست آورد. این دستگاه از 4 پاد مغناطیسی کوچک ضد آب تشکیل‌شده که هر کدام از آن‌ها در یک پایه شارژ ، درون ایستگاه شارژر 5000 میلی آمپر ساعت قرار می‌گیرند. پایه های قرار داده‌شده در ایستگاه شارژر تنها پاد ها را شارژ می‌کند اما این دستگاه شارژر به خودی خود می‌توان تا 2 برابر یک پاور بانک معمولی دستگاه ها را شارژ کند. زمانی که می‌خواهید از پاد ها برای شارژ گوشی استفاده کنید یک اتصال مغناطیسی شارژ را به دستگاه متصل می‌کند. هر کدام از پاد ها می‌تواند آیفون 8 را تا 25% شارژ کند؛ بنابراین استفاده از هر 4 پاد مغناطیسی می‌توان گوشی را تا 100% شارژ کند.

سوالی که در ذهن پیش می‌آید این است که مزیت این شارژر قابل حمل نسبت به دیگر شارژر ها چیست. یکی از مشکلاتی که همواره با پاور بانک های موجود داریم وزن و قابلیت حمل آن‌ها است. Finger Pow این مشکل را حل کرده و به راحتی می‌توان هر پاد را جداگانه با خود به هر مکانی برد، چرا که هم سبک هستند و هم کوچک.

این محصول در بهار سال 97 به طرفداران Kickstarter ارسال می‌شود. نسخه اصلی Finger Pow  همراه با چهار پاد، دو آداپتور مغناطیسی، یک کابل شارژ و یک پایه ( که پایه معمولی به حساب می‌آید و قابلیت شارژ به اندازه دو برابر پاور بانک را ندارد) به قیمت 69 دلار عرضه می‌شود. نسخه پلاس یا Finger Pow Plus این محصول 79 دلار قیمت دارد که شامل چهار پاد، دو آداپتور مغناطیسی، دو جاسوییچی، یک کابل شار مغناطیسی و یک ایستگاه شارژ (پایه‌ای که می‌تواند تا دو برابر یک پاور بانک معمولی 5000 میلی آمپر در ساعت شارژ دهی کند) می‌شود.

شارژر Finger Pow یک راهکار ساده برای رفع نگرانی از اتمام شارژ گوشی حتی در مسافرت است. همان طور که اشاره شد این شارژر از 4 پاد مجزا تشکیل‌شده که هر کدام اندازه‌ای کوچک دارند و به راحتی قابل‌حمل هستند؛ اگر  از این که گوشی خود را در کنار دستتان نداشته باشید ترس دارید و یا در این مورد دچار وسواس هستید استفاده از این شارژر به شما پیشنهاد می‌شود.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید