Citroen.jpg

سیتروئن ادعاهای بزرگی را در رابطه با نسل جدید C5 مطرح کرده و می‌گوید این خودرو کلاس سدان ها را دوباره اختراع خواهد کرد.


درحالی‌که بسیاری از خودروسازان تمام تمرکز خود را روی تولید شاسی بلندها و کراس اوورها معطوف کرده‌اند این برند فرانسوی معتقد است هر خودروساز تاپی باید در تمامی کلاس‌های خودرویی مهم حضور داشته باشد. البته در دنیایی که فعلاً شاسی بلندها قلب خریداران را ربوده‌اند قطعاً ایجاد یک تغییر ضروری است.


مدیر تولید سیتروئن آقای خاویر پژو می‌گوید:

کلاس سدان های کلاسیک تقریباً در اروپا از بین رفته است. ما باید آن را دوباره اختراع کرده و به اندازه کلاس شاسی بلندها آن را مدرن و جذاب بکنیم. ما شاهد گسترش کدهای طراحی شاسی بلندها در دیگر کلاس‌های خودرویی خواهیم بود. ما تلاش داریم طراحان خود را تحریک کنیم. اگر سدان شما کلاسیک یا سنتی است من می‌ترسم که در دردسر افتاده باشید!


یکی از کلیدی‌ترین روش‌های سیتروئن برای دگرگونی کامل این سدان جدید ارائه یک طراحی قوی خواهد بود که از کانسپت برجسته CXperience الهام خواهد گرفت.


رئیس سیتروئن خانم لیندا جکسون با دانستن اینکه تقاضا برای سدان ها در حال کاهش است می‌گوید:

ما نمی‌خواهیم یک خودروساز محدود با فروش پایین باشیم؛ و همچنین نمی‌خواهیم تنها در کلاس شاسی بلندها حضور یابیم. برای تبدیل شدن به خودروسازی قابل‌اعتنا باید در کلاس خودروهای کوچک، بزرگ و شاسی بلندها حضور داشته باشید.

بنا به گفته خاویر پژو، سدان های آینده احتمالاً فروش مناسبی خواهند داشت درحالی‌که شاسی بلندها همچنان یک انتخاب محبوب به عنوان خودروی سنتی خانواده باقی خواهند ماند.

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید