سه رقیب مهم لوئیس همیلتون در فصل جدید فرمول 1

فرناندو آلونسو، سباستین فتل، مکس ورشتاپن… این سه نام رانندگانی هستند که لوئیس همیلتون  باید رقابت مهمی را با آن‌ها داشته باشد و البته بتواند از عنوان قهرمانی خود در فصل پیشین دفاع نماید.


همیلتون به اتواسپورت گفته است:

من و سه راننده یاد شده قوی‌ترین‌ها هستیم. من واقعاً امیدوارم که در فصل جدید جنگ خوبی داشته باشیم. این فصل واقعاً شگفت‌انگیز خواهد بود.


اگرچه همیلتون در فصل قبل از 20 گرندپری برگزار شده 9 گرندپری را برنده شده اما فتل و ورشتاپن نیز عملکرد خوبی داشته‌اند. خب در این میان دو راننده دیگر یعنی والتری بوتاس هم‌تیمی همیلتون و دانیل ریکاردو از قلم افتاده‌اند!


آلونسو در گرندپری مجارستان توانست سریع‌ترین لپ تایم را به ثبت برساند؛ اما عملکرد او و تیم مک لارن تحت تاثیر پیشرانه‌های غیرقابل‌اعتماد هوندا بوده و آلونسو از سال 2013 تاکنون نتوانسته مسابقه‌ای را برنده شود. امسال مک لارن همکاری با هوندا را به اتمام رسانده و از پیشرانه‌های رنو استفاده خواهد کرد.


همیلتون در ادامه گفته است:

فرناندو سرسخت‌ترین راننده است بنابراین باید احترام قابل‌توجهی برای او قائل شوید. عملکرد مسابقه‌ای آلونسو قابل‌توجه بوده اما عملکرد مکس در پیست بسیار احساس‌برانگیز است. او کارهای شگفت‌انگیزی انجام می‌دهد اما در حال رشد بوده و در سال‌های آینده اخبار بیشتری از او خواهیم شنید.


همیلتون، فتل و آلونسو که عناوین گوناگونی در کارنامه دارند فصل جدید فرمول 1 را استارت خواهند زد. تنها قهرمان سابق دیگر این مسابقات کیمی رایکونن است که شاید آخرین شانس او برای اثبات دوباره خودش باشد…

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید