۶۳۶۵۴۱۱۸۲۶۹۴۳۰۲۵۶۳

هنگامی که شما یک کار خوب دارید و شروع به پرداخت بدهی خود کرده اید، شروع سرمایه گذاری پول خود را آغاز کنید. سرمایه گذاری پول شما ضروری است، زیرا به شما اجازه می دهد که ثروت را جمع آوری کنید. این در درهای بعدی را برای شما باز می کند. افرادی که به طور منظم صرفه جویی و سرمایه گذاری می کنند کسانی هستند ثروتمنداند.

شروع به سرمایه گذاری

سرمایه گذاری1مهم است که شما هزینه های خود را برطرف کنید تا واقعا بتوانید به جلو حرکت کنید و درآمد کسب کنید. بسیاری از شما برخی از باورهای اساسی در مورد روند سرمایه گذاری دارید. این باورها به وضوح رفتار سرمایه گذاری شما را هدایت می کنند. متاسفانه، آنها اغلب اشتباه است. این تعجب آور نیست، چرا که رسانه های مالی و صنعت اوراق بهادار علاقه مند به تشویق تفکر کوتاه مدت و دیگر رفتار های عاطفی مضر برای سود دهی شما هستند.

مطالب خواندنی : ۱۰ راه خلاقانه برای کسب درآمد در خانه

آیا شما آماده سرمایه گذاری هستید؟

مهم است که قبل از اینکه شما شروع به سرمایه گذاری کنید، اطمینان حاصل کنید واقعا آماده هستید. وقتی شما پول را در کارت های اعتباری خود می اندازید شروع به سرمایه گذاری نمی کنید. قبل از اینکه به صورت جدی در مورد سرمایه گذاری تصمیم بگیرید، باید هزینه های خود را کاهش دهید و بدهی نداشته باشید. مهم است که برای شروع بازنشستگی خود سرمایه گذاری کنید، حتی زمانی که سعی می کنید از بدهی خارج شوید. هنگامی که شما بدون بدهی هستید، می توانید بر سرمایه گذاری خود تمرکز کنید. اگر شما در حال حاضر آماده نیستید که سرمایه گذاری کنید، یک هدف را از زمانی که آماده می شوید تنظیم کنید. شروع به یادگیری در مورد سرمایه گذاری و اهداف خود کنید. یک طرح پرداخت بدهی را تنظیم کنید که به شما امکان دهد تا در اسرع وقت شروع به سرمایه گذاری کنید. هر چه شما سریعتر بدهی خود را پرداخت می کنید، می توانید زودتر سرمایه گذاری کنید.

چقدر شما می توانید سرمایه گذاری کنید

سرمایه گذاری3مهم است که تعیین کنید چقدر شما می توانید در ابتدا سرمایه گذاری کنید و با چه مقدار می توانید هر ماه یا سالانه سرمایه گذاری خود را ادامه دهید. این مسئله به شما کمک خواهد کرد که تعیین کنید که چه سرمایه گذاری هایی برای شما مناسب است و به شما در تعیین اهداف مشخص در مورد آنچه می خواهید دست یابید کمک می کند.

برنامه ریز مالی یا شرکت سرمایه گذاری را پیدا کنید

گام اساسی در سرمایه گذاری یافتن یک برنامه ریز مالی است.. برنامه ریز مالی شما باید کسی باشد که وقت خود را برای معرفی توضیح انواع مختلف سرمایه گذاری به شما اختصاص دهد. او همچنین به شما کمک خواهد کرد که یک برنامه مالی موثر تنظیم کنید. اگر می خواهید به راحتی سرمایه گذاری خود را انجام دهید، باید یک شرکت سرمایه گذاری پیدا کنید که به شما اجازه دهد تا آنلاین تجارت کنید. یک برنامه ریز مالی می تواند کمک کند اگر شما مطمئن نیستید که چه کاری باید انجام دهید. شرکت های سرمایه گذاری آنلاین ممکن است کمتر هزینه داشته باشند، اما باید بدانید که در چه چیزی سرمایه گذاری می کنید.

سرمایه گذاری املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یک سرمایه گذاری عالی است. املاک و مستغلات که درآمد منفعل را تولید می کند یک سرمایه گذاری عالی است، اما شما باید مطمئن شوید که هزینه های تعمیر و نگهداری و سایر مشکلات بالقوه را نیز پوشش می دهد. قبل از شروع به این سرمایه گذاری با کسی که در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کرده، صحبت داشته باشید.

سرمایه گذاری

اگر تجربه ای برای سرمایه گذاری ندارید، برای شروع به کار می توانید کاملا محتاط عمل کنید. می توانید تعیین کنید که چه مقدار پول شما باید در سهام باشد، باید به دنبال چه نوع سهامی باشد، یا اینکه از چه اشتباهاتی باید اجتناب کرد.

مدیریت سرمایه گذاری چیست؟

سرمایه گذاری2مدیریت سرمایه گذاری عبارت است اشاره دارد به خرید و فروش و سرمایه گذاری در کارها و همچنین می تواند شامل وظایف بانکی و بودجه بندی، و نیز مالیات باشد. این اصطلاح اغلب به مدیریت کارها و تجارت اوراق بهادار برای دستیابی به هدف خاص سرمایه گذاری اشاره دارد.مدیریت حرفه ای اوراق بهادار و دارایی های مختلف مانند اوراق قرضه، سهام، املاک و سایر اوراق بهادار را پوشش می دهد.

چند سهام مختلف باید خریداری کنید؟

اگر فقط بخواهید اقدام به خرید سهام فردی کنید، پیشنهاد می کنم حداقل ۱۵ سهام گوناگون را در چندین صنایع مختلف خریداری کنید تا بتوانید سبد خود را متنوع کنید. با این وجود، ممکن است عملی نباشد که شما از این نقطه شروع کنید.

چقدر سود می توان انتظار داشته باشیم؟

من به سرمایه گذاران تازه کار توصیه می کنم که دیدگاه بلند مدت بازار را ببینند. در هر سال، بازار می تواند بخش قابل توجهی از ارزش خود را به دست آورد یا از دست بدهد. با این حال، در طول دوره های طولانی، بازار ها شگفت انگیز هستند.

فقط چیزی را که می شناسید را خریداری کنید

اگر شناختی در مورد فعالیت یک شرکت و خصوصیات بازار آن ندارید اقدام به سرمایه گذاری در آن نکنید.لازمه ی یک سرمایه گذاری خوب شناخت خوب می باشد. به عنوان مثال، اگرمن شرکت های بیوتکنولوژی را درک نمی کنم، بنابراین در سهام های آن سرمایه گذاری نخواهم کرد.مهم است که فقط در کسب و کارهایی که برای شما درک شما آسان است ، سرمایه گذاری کنید، مخصوصا وقتی که تازه شروع به کار کرده اید.

مراقب پرچم های قرمز باشید

چند پرچم قرمز در هنگام انتخاب سهام وجود دارد.

  • شرکت هایی که هیچگونه سودی ندارند
  • شرکت هایی که قیمت سهام آنها همیشه افت می کند (به نمودار سه یا پنج ساله نگاه کنید)
  • شرکت هایی که تحت بررسی هستند
  • شرکت هایی با مقدار زیادی بدهی
  • سهام با کاهش تقسیم سود اخیر یا تاریخچه سود سهام ناپایدار

هرگز یادگیری را متوقف نکنید

سرمایه گذاری5به یکی از ارزشمند ترین درس هایی که باید بیاموزید این است که همواره به خود بگویید من هرگز در مورد سرمایه گذاری چیزی نمی دانم. هوشمندانه ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به طور مداوم اطلاعات مربوط به نحوه عملکرد بازارها، نحوه ارزیابی سهام و سایر موضوعات سرمایه گذاری را جذب کنید. اگر این کار را بکنید، مهارت های سرمایه گذاری خود را در طول زمان افزایش می دهید.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید