سامسونگ گلکسی Tab S2 پرچمدار آینده ی سامسونگ

همین دیروز ما برای شما راجب تبلت های جدید سامسونگ ، گلکسی Tab S2 گفتیم و اطلاعاتی را برایتان بازگو کردیم . از این قرار که این تبلت ها به طور رسمی در هفته ی آینده رونمایی خواهند شد و در این رونمایی از سامسونگ انتظار میرود که دو مدل تبلت را رونمایی کند. یکی با صفحه نمایش ۸ اینچی و از سوی دیگر یک تبلت با صفحه نمایش ۹.۷ اینچی.بعد از این صحبت ها شایعه شد که قرار است این دو تبلت ضخامتی برابر با ۵.۴ میلیمتر داشته باشند.با این ضخامت هر دو تبلت باریک ترین تبلت ساخته شده خواهند بود و از آیپد ایر۲ که ضخامت ۶.۱ میلیمتری داشت نازکتر میباشند.

سامسونگ گلکسی Tab S2 پرچمدار آینده ی سامسونگ

این دو تبلت یعنی گلکسی Tab S2 با صفحه نمایش ۸ اینچ و گلکسی Tab S2 با صفحه ی ۹.۷ جایگزین پرچمدار تبلت های سامسونگ که در سال گذشته معرفی شد یعنی سامسونگ گلکسی تب S با صفحه نمایش ۱۰.۵ اینچی خواهند بود.علاوه بر اندازه ی نازک همه ی این تبلت ها از صفحه نمایش Super AMOLED بهره مند هستند که دیگر در میان گوشی ها و تبلت های سامسونگ یک رسم شده است. ابعاد صفحه به ۴:۳ اصلاح شده که برای مرورگری وب بسیار بهتر میباشد.وضوح آن هم ۱۶۰۰ در  ۲۵۶۰  و یا ۱۵۳۶ در ۲۰۴۸ که اتفاقا این ها همان وضوح تصاویری هستند که در ایپد ایر ۲ توسط اپل استفاده شده بودند.

ساسمونگ گلکسی Tab S2 پرچمدار آینده ی ساسمونگ

تبلت های جدید نیز پردازنده ی قوی ۶۴ بیتی اگزینوس  ۷۴۲۰  SoC در زیر بدنه خود دارند که این چیپست هشت هسته ای یا اوکتا کور با فرکانس ۲.۱ گیگاهرتز میباشد.برای پردازنده ی گرافیکی هم از GPU مالی – T760 در این تبلت ها استفاده میشود. اتفاقی که میافتد این همان چیپستی است که در ساسمونگ S6 و S6 Edge استفاده شده و به همان اندازه قدرت دارد. این تبلت های جدید به ۳ گیگابایت رم و همچنین ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی مجهز هستند.اگر هم به دنبال حافظه ی بیشتری هستید نگران نباشید چون برای شما در این تبلت اسلات کارت حافظه موجود است و نهایت ظرفیت آن هم ۱۲۸ گیگابایت میباشد. دوربین های این تبلت ها هم به ترتیب عقب و جلو ، ۲۱ مگاپیکسلی و ۸ مگاپیکسلی میباشد.

در قیمت گذاری هم. گلکسی ۸ اینچی (SM-T710) انتظار میرود ۳۹۹ دلار قیمت داشته باشد . البته این قیمت تنها برای نسخه ی وای فای آن میباشد.نسخه ی ۴G LTE  آن هم (SM-T715/717) احتمالا نزدیک به ۴۹۸ دلار قیمت گذاری میشود.برای گلکسی تب ۹.۷ اینچی (SM-T810) بر این باوریم که ۴۹۹ دلار فقط برای نسخه ی وای فای و برای ۴G LTE هم با کمی افزایش قیمت نسبت به نسخه ی وای فای با قیمت مناسبی رو نمایی شود.

 

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید