رکورد شکنی اینتل در افتتاحیه المپیک زمستانی 2018 با به پرواز درآوردن 1218 پهپاد نورانی در آسمان

اینتل در افتتاحیه المپیک زمستانی 2018 رکورد جدیدی خلق کرد. این شرکت با به پرواز درآوردن 1218 پهپاد نورانی در آسمان شب محل اجرا افتتاحیه المپیک، تصویری استثنایی ساخت.

 

مراسم افتتاحیه المپیک همواره بسیار استثنایی و چشم‌نواز است. اینتل در افتتاحیه المپیک زمستانی 2018 با به پرواز درآوردن 1218 پهپاد نورانی در آسمان و ساختن نماد 5 حلقه المپیک در پیونگ‌یانگ این افتتاحیه را جذاب‌تر کرد.

درست همانند پهپاد‌های به پرواز درآمده در مراسم Super Bowl لیدی گاگا، این نمایش هم از پیش ضبط شده بود و تنها 300 پهپاد به‌صورت زنده نمایش را اجرا کردند.

اینتل همچنین 300 پهپاد را در زمان اهدا مدال‌ها هر شب به پرواز درمی‌آورد تا حاضرین در مراسم نیز بتوانند این نمایش استثنایی را مشاهده کنند.

بر اساس گزارشی که از Wired ارسال‌شده، درحالی‌که این مراسم ازنظر نرم‌افزاری در مقیاس بسیار بزرگ اجرا شده،  اما از لاجستیک یکسان در زمان اجرا استفاده کرده است. پهپاد‌های اضافه‌تر تنها برای بالا بردن وضوح تصاویر به‌کاررفته‌اند. همه سیستم به‌کاررفته از یک کامپیوتر مرکزی کنترل می‌شود و هرکدام از پهپاد‌ها توسط این سیستم مدیریت خواهد شد. اینتل همچنین طراحی این پهپاد‌ها را به نحوی تغییر داده تا بتوانند در آب‌وهوای خاص پیونگ‌یانگ پرواز کنند. این شرکت همچنین دستگاه‌ها را برای اطمینان خاطر بیشتر در کشور فنلاند تست کرده است.

1،218 پهپاد به پرواز درآمده در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی 2018 رکورد جدیدی به ثبت رساند و  عنوان بیشترین تعداد وسایل نقلیه به پرواز درآمده در یک مراسم خاص از آن خود کرد. رکورد قبلی نیز با 500 پهپاد در آلمان سال 2016 توسط اینتل به ثبت رسیده بود.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید