رونمایی-از-هدفون-هدایت-استخوانی-trekz-air-با-ط

هدفون هدایت استخوانی Trekz Air توسط شرکت Aftershokz در ایفا 2017 معرفی شد. قدرت بیس در این مدل، نسبت به سایر رقبا افزایش پیدا کرده است. در ادامه بیشتر با این محصول آشنا خواهیم شد.

 

ایرفون‌ها زمانی که قصد سفر به بیرون از منزل را دارید بهترین گزینه‌اند، اما اگر شما بخواهید صدای اطرافتان را نیز بشنوید تکلیف چه می‌شود؟ به طور مثال در کنار یک خیابان ایستاده‌اید و قطعا وقتی هدفون داخل گوش شما باشد نمی‌توانید صدای محیط اطراف و اتومبیل‌هایی که در حال عبور و مرور هستند را بشنوید، بنابراین حادثه از هر زمانی بیشتر به شما نزدیک خواهد شد. اما راه حل چیسن؟ هدفون های هدایت استخوانی سری Trekz شرکت Aftershokz موسیقی را از طریق استخوان بدنتان به شما ارائه خواهند کرد.

در حالی که ایرفون‌ها و هدفون‌ها صوت را از طریق گوشتان به شما منتقل می‌کنند، یک هدفون هدایت استخوانی این کار را به وسیله‌ی ویبره‌هایی ریزی، توسط استخوان شما انجام خواهد داد. هدفون هدایت استخوانی Trekz Air نیز از فناوری القای استخوانی استفاده می‌کند تا لرزش صدا را مستقیم از طریق استخوان‌های گونه به حلزون گوش منتقل کند. این هدفون ها در مجاورت گوش‌های شما قرار می‌گیرند، و کل گوش شما را نمی پوشانند. این طراحی بی‌نظیر و خارج از گوش به شما امکان می دهد هنگام کار، استراحت در خانه یا هنگام دویدن از شنیدن موسیقی لذت ببرید و ایمنی خود را نیز با شنیدن صدای اطراف خود حفظ کنید.

در حال حاضر هدفون هدایت استخوانی Trekz Air که آماده‌ی پیش فروش است، به لطف طراحی مناسب خود بسیار سبک بوده و راحت است. قسمت اصلی هر طرف آن درست در جلوی حلقه گوش شما قرار می‌گیرد،‌ این درحالیست که سایر اجزای آن در پشت گردن و از آن جا پشت گوش شما قرار خواهند داشت. به نقل از کمپانی Aftershokz، مدل تازه معرفی شده‌ی Trekz Air حدود 20 درصد سبک‌تر از سایر رقبایش در بازار است.

هدفون هدایت استخوانی Trekz Air

قدرت بیس در هدفون هدایت استخوانی Trekz Air افزایش پیاد کرده است

یک مشکل بزرگی که تکنولوژی هدایت استخوانی با آن دست و پنجه نرم می‌کند، در واقعی بیس موسیقی‌ها است که از این طریق نمی‌تواند منتقل شود. به گفته‌ی کمپانی Aftershokz، مدل ترکز ایر بهترین بیس ممکن نسبت به مدل‌های پیشین را ارائه خواهد داد و به لطف نسل جدید تکنولوژی هدایت استخوانی، آن می‌تواند محدوده داینامیک بهبود یافته‌ای را ارائه کند. بخش پشت گردنی این هدفون از جنس تیتانیوم بوده و به طور کلی آن فاقد سیم است. در این جا از هیچ سیم یا کابلی استفاده نشده تا هدایت استخوانی Trekz Air گزینه‌ای ایده آل برای دویدن و سایر فعالیت‌هایی باشد که شما در آن باید به این‌طرف و آن‌طرف بروید. این هدفون همچنین حاوی یک دکمه برای کنترل صدا شامل رد کردن، توقف و پخش موسیقی است. در اینجا همچنین یک گوینده صوتی و تنظیمات ولوم صدا نیز قرار دارند.

انتظار می‌رود Aftershokz محصول جدید خود را از اواخر ماه جاری میلادی روانه بازار کند.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید