Stinger-GT-vs-Porsche-Panamera-vs-BMW-640i.jpg

کیا استینگر جایگزین ارزان‌تر برای خودروهایی همچون ب‌ام‌و سری 4 گرن کوپه و آئودی A5 اسپورت‌بک بوده و در حالت پایه بیش از 10 هزار دلار ارزان‌تر از رقبای خود می‌باشد.


این خودروساز کره‌ای در روشی که بسیار مشابه مقایسه سراتو جدید با لامبورگینی آونتادور می‌باشد، ویدئوی جدیدی را منتشر کرده و استینگر GT که 41250 دلار قیمت داشته و از دیفرانسیل لغزش محدود سود می‌برد را با خودروهای بزرگ‌تر و گران‌تر پورشه پانامرا و BMW سری 6 مقایسه نموده است! این دو خودرو قیمت‌های در محدوده 90 هزار دلار دارند.


این تست در چهار بخش متمرکز بوده است: شتاب گیری، عبور از پیچ، اسلالوم و ثبت زمان در پیستی بسته. هر خودرو توسط راننده مسابقات حرفه‌ای رانده شده و سورپرایزی وجود ندارد که لیفت بک 5 درب کره‌ای در اکثر تست‌ها برتر نشان داده است. البته پانامرای 6 سیلندر در عبور از پیچ‌ها کمی بهتر بوده درحالی‌که BMW سری 6 در تمامی تست‌ها آخر شده است.


به نظر می‌رسد کیا واقعاً دوست دارد محصولات جدید خود را با خودروهایی گران‌تر و لوکس‌تر مقایسه کرده و البته از انجام آن‌ها نیز ابایی ندارد! البته اصلاً انتظار نداریم که فردی استینگر یا سراتو را به خودروهایی همچون پانامرا یا آونتادور ترجیح دهد اما خب این هم روشی جدید برای تبلیغات است. قطعاً مدیران کیا حس شوخ‌طبعی بالایی دارند، این‌طور نیست؟!

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید