Business-Process-Automation

نیازهای امنیتی سطح بعدی از هرم نیاز آبراهام مازلو می باشد که در اینجا به آن خواهیم پرداخت. چگونه می توان با رفع نیازهای امنیتی کسب و کار راه اندازی کرد؟

نیاز به امنیت دسته های مختلفی دارد و افراد در هر بخش از زندگی خود به امنیت مالی، جانی یا حتی شغلی احتیاج دارند. در ادامه با تیم آموزشی ماهان تیموری همراه باشید تا با کسب و کارهای مختلف در این سطح از هرم نیازهای مازلو آشنا شوید.

نیازهای امنیتی:

نیازهای امنیتی

هر روشی که برای افراد امنیت ایجاد کند، می تواند برای شما منبع درآمد خوبی باشد. این را در نظر داشته باشید که در این مقاله اشاره به کسب و کارهایی خواهیم داشت که طبق تحقیقات انجام شده توسط تیم آموزشی استاد ماهان تیموری جهت رفع نیازهای امنیتی افراد تعیین شده و از طریق آن ها می توان به درآمدهای بالایی دست یافت.

مطالب خواندنی : کجای دنیا برای کار کردن بهتر است؟ (رنکینگ کشورها)

دوربین های مداربسته:

دوربین های مداربسته

یکی از طرح های درآمدی که امروزه در بسیاری از منازل، ادارات، کارخانه ها، سازمان ها و فروشگاه ها استفاده می شود دوربین های مداربسته است که جزو مشاغل و کسب و کارهای پردرآمد به حساب می آید. برخلاف تصور دیگران که این صنف را بی رونق و بازار آن را ضعیف می دانند، با تبلیغات صحیح و هدف درست می توانید این کسب و کار را راه اندازی کرده و با حاشیه سود بسیار بالا می توانید درآمد بسیار بالایی از آن داشته باشید.

مخاطب هدف شما چه کسانی هستند؟ منازل مسکونی، واحدهای آپارتمانی، همه شرکت ها و ادارات مخاطب کاری شما هستند. اما به نظر شما چند درصد از این اماکن مجهز به دوربین های امنیتی مداربسته هستند؟ به جرأت می توان گفت شاید ۵۰ درصد آن ها مجهز به این امکان امنیتی هستند و شما می توانید این نیاز را در اماکن مختلف برطرف کنید و برای افراد مختلف امنیت ایجاد کرده و در قبال آن هزینه دریافت کنید. 

بیمه موبایل و لپ تاپ:

بیمه موبایل و لپ تاپ

بیمه لپ تاپ و موبایل را امروزه خیلی از شرکت ها انجام میدهند. خیلی از شرکت های بیمه ای مثل بیمه آسیا، ملت  و غیره می توانند طرح های منحصر به فرد خود را ارائه دهند و چیزهای خاصی را بیمه کنند مثل موبایل و لپ تاپ. شما هم می توانید نقش واسطه را بین فروشگاه های فروش لپ تاپ-موبایل و شرکت های بیمه ایفا کنید.

به دلیل اینکه افراد برای خرید وسایل ارزشمندی مثل گوشی موبایل و لپ تاپ بسیار هزینه می کنند هنگام استفاده از آن ها بسیار مراقب هستند. بنابراین این باعث سود بیشتر برای شما خواهد شد. 

دستگاههای ردیاب:

دستگاههای ردیاب

یکی از کسب و کارهایی که امروز خیلی پر رنگ و پر رونق نیست، اما در آینده سود در آن سیر صعودی دارد، دستگاه های ردیاب یا جاسوس است. در حال حاضر تنها چند شرکت در این زمینه فعالیت دارند. این دستگاها اصولاً از کشور چین وارد ایران شده و فروشنده های آن سودهای بسیار بالایی دریافت کرده اند. از آنجاییکه این دستگاه ها نیازهای امنیتی افراد را برطرف می کنند افراد بسیاری برای آن هزینه می پردازند. 

طرح وکیل کارت:

طرح وکیل کارت

این کسب و کار در خارج از کشور به طور بسیار گسترده راه اندازی شده و مشتریان بسیار زیادی هم دارد. مخاطب هدف شما چه افرادی هستند؟ افرادی مانند مدیران و رئسایی که آنقدر مشغله کاری دارند که به وکلای ماهری برای انجام کارهای حقوقی و قراردادهای خود احتیاج دارند. شما نیز تنها کافیست یک شرکت وکالت تأسیس کنید و تعدادی وکیل را به عنوان همکار جذب کنید و با مدیران و رئسای شرکت های مختلف همکاری خود را آغاز کنید.

مشاور سرمایه گذاری:

مشاور سرمایه گذاری

راه اندازی این کسب و کار شاید به سرمایه اولیه خیلی بالایی احتیاج نداشته باشد اما به دانش فراوان و اطلاعات گسترده ای در این زمینه نیازمند است. مشاوران سرمایه گذاری چه مخاطب هدفی دارند؟ مشاوران سرمایه گذاری بیشتر با افرادی سر رو کار دارند که هوش مالی بسیار بالا داشته و  به دنبال فرصت های مناسب برای سرمایه گذاری هستند.

 شما می توانید در تصمیم گیری های مالی به افراد سرمایه گذار کمک کنید و در مقابل حق الزحمه خوبی دریافت کنید. این کسب و کار هم به شما در ایجاد ارتباط موثر با افراد موفق کمک می کند و هم باعث می شود از فرصت های خوب سرمایه گذاری مطلع باشید.

آموزش در سطوح نیازهای امنیتی:

آموزش در سطوح نیازهای امنیتی

در مرحله آخر به آموزش موارد بالا می رسیم. در این قسمت به شما توصیه می کنیم که برای راه اندازی یک کسب و کار موفق از روش هایی استفاده کنید که افراد جامعه از طریق شما روش های برطرف کردن نیازهای امنیتی خود را آموزش ببینند. شما میتوانید انواع و اقسام آموزش ها را در این زمینه بدهید مانند، آموزش نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته، آموزش های مرتبط با بیمه، مشاوره، وکالت و غیره .

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید