دکوراسیون-آشپزخانه-طرح-جزیره-برای-دو-س

ایده های متفاوت دکوراسیون آشپزخانه طرح جزیره

در زندگی امروز همه ما به دنبال استفاده های کارکردی از حداقل فضا هستیم و هر تغییر و دگرگونی در محیط منزل را نیز باید با مسئله فضا بسنجیم.

همان طور که می دانید آشپزخانه قلب خانه محسوب می شود. کلیه فعالیت های مربوط به پخت و پز، سرو صبحانه و… در همین مکان انجام می شود.

دکوراسیون آشپزخانه برای فردی که مدتی از شبانه روز را در آن می گذاراند و مشغول پخت و پز است، امری مهم و ضروری می باشد. به این ترتیب باید چیدمان ظروف و سایر وسایل به صورت حرفه ای و کار آمد انجام شده باشد. این فضا در آشپزخانه باید طوری طراحی شده باشد که همه چیز به شکل مرتب و منظم در اطراف ما قرار گرفته باشد تا موقع آشپزی دچار زحمت نشویم.

دکوراسیون آشپزخانه جزیره ای مفهوم قلب خانه را بیشتر نمایان می سازد. این طرح کمک می کند فاصله وسایل کاربردی در آشپزخانه به حداقل برسد. به عنوان مثال امکان قرار گرفتن اجاق گاز و سینک را در کنار یکدیگر فراهم می کند.

از طرفی امروزه نیز اصطلاح قلب خانه بیشتر با دکوراسیون آشپزخانه طرح جزیره مطرح می شود. چون این سبک طراحی امکان فضای نگه داری وسایل، پخت و پز و … را با هم به وجود می آورد. این دید کارکردی باعث شده تا از این سبک طراحی به عنوان قلب خانه یاد کنند.

جزیره های امروزی بیشتر در طرح های منحنی خاص، دایره و بیضی طراحی می شوند. برای رنگ جزیره می توانید رنگ هماهنگ با کابینت جزیره ای را انتخاب کنید یا به شکل زیبایی از یک رنگ متضاد با چیدمان آشپزخانه استفاده کنید تا جلوه جزیره بیشتر هویدا شود. در نهایت برای رنگ آشپزخانه جزیره ای می توانید از رنگ های مکمل بهره ببرید. فقط مراقب باشید تا هماهنگی رنگ ها را در محیط داخلی آشپزخانه مدرن به هم نریزید.

این فضا و میز جزیره مختص خوردن صبحانه نیست. بلکه می توانید از آن برای بسیاری از موارد دیگر مانند سرو یک عصرانه فوق العاده در کنار خانواده بهره ببرید.

این جزیره در محیط آشپزخانه محیطی کاملاً لاکچری و فوق العاده را برای سرو صبحانه و دور هم جمع شدن اعضای خانواده فراهم می کند. همه این ها مزایا آشپزخانه جزیره ای هستند و به استفاده بیشتر از این سبک در طراحی بسیار کمک کرده اند.

این دکوراسیون کمبود فضا را نیز تا حدی در آشپزخانه جبران کرده و باعث شده که هیچ وسیله به شکل ناهنجار در محیط آشپزخانه پدیدار نشود.

دکوراسیون آشپزخانه طرح جزیره در شکل های متنوعی ایجاد می شود. در فضای پایین آشپزخانه جزیره می تواند کابینت داشته باشد.

معمولا در قسمت جزیره آشپزخانه اجاق گاز و هود تعبیه می شود. البته این مورد کاملاً اختیاری است اما شواهد نشان می دهد قرار گرفتن اجاق گاز در این محیط، محیط آشپزخانه شما را زیباتر نشان می دهد.

دکوراسیون آشپزخانه طرح جزیره محیط آشپزخانه شما را بسیار شیک و متفاوت می سازد و فضای کافی برای رفت و آمد خواهید داشت. قطعاً این دکوراسیون در خانه و آشپزخانه های کوچک طرفداران بسیاری خواهد داشت. در آشپزخانه های بزرگ نیز چنین سبکی به محیط و فضای داخلی آشپزخانه نظم می بخشد و آشپزخانه ای مدرن و لاکچری در منزل ایجاد خواهد کرد.

امیدواریم سبک طراحی آشپزخانه جزیره ای مورد پسند و رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد و بتوانید ایده های لازم برای یک طراحی عالی و فوق العاده را دریافت کنید.

Bilin
beautyhome

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید