دوچرخه جدید اکتیو هیبرید E ب‌ام‌و

[ad_1]

به لطف بازنگری وسیع در مفهوم سواری و همچنین افزایش چشمگیر قدرت، دوچرخه جدید ب‌ام‌و اکتیو هیبرید E می‌تواند تکنولوژی مفید و همچنین طراحی رضایت‌بخش را به‌صورت یکجا ارائه کند.

دوچرخه جدید اکتیو هیبرید E ب‌ام‌و
پیشرانه الکتریکی این دوچرخه تکنولوژیک هم‌اکنون قدرت 250 واتی و گشتاور 90 نیوتون متری داشته و باتری نیز می‌تواند محدوده حرکتی 100 کیلومتری را ارائه نماید.

دوچرخه جدید اکتیو هیبرید E ب‌ام‌و
دوچرخه‌سوار همچنین می‌تواند با استفاده از صفحه‌نمایش جدید پدال‌ها را تنظیم نموده و از بین حالت‌های سواری اکو و توربو یکی را برگزیند. حداکثر سرعت این دوچرخه جدید به 25 کیلومتر در ساعت می‌رسد.


از آنجایی که وسیله موردبحث یک وسیله سبک زندگی بوده بنابراین ب‌ام‌و مطمئن شده که دوچرخه‌سوار می‌تواند از سوکت USB و بلوتوث برای وصل اسمارت فون خود به دوچرخه سود ببرد. این دوچرخه مدرن در دور رنگ مشکی یا نقره‌ای عرضه شده و چراغ LED قرار گرفته در بخش عقب نه تنها باعث افزایش ایمنی می‌شود بلکه به برجسته شدن طراحی نیز کمک می‌کند.

این دوچرخه دارای دماغه‌ای کوتاه، سطح بیشتر صندلی در عقب و بال‌های کناری متحرک بوده که باعث ایجاد موقعیت نشستن پایدار شده و توازن دوچرخه را در زمان افزایش یا کاهش سرعت بهبود می‌بخشد.


این دوچرخه جدید هم‌اکنون با بهای 4025 دلاری در نمایندگی‌های منتخب ب‌ام‌و عرضه می‌شود.

 

[ad_2]
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید