bmw-m-bike3.jpg

[ad_1]شاید با خود فکر کنید خودروسازی چون ب‌ام‌و شرکتی یکپارچه است اما حتی این کمپانی باواریایی نیز در بخش‌های خودروسازی خود دارای بخش‌های زیادی می‌باشد.


بنابراین شما انتظار ندارید که نشان M روی یکی از وسایل نقلیه دو چرخ کمپانی بکار رود. چیزی که می‌بینید یک استثنای نادر است.


همان‌گونه که می‌بینید این دوچرخه محصولی از ب‌ام‌و موتوراد نیست اما محصولی سفارشی محسوب می‌شود. نام این دوچرخه ب‌ام‌و M بایک لیمیتد کربن ادیشن است و توسط بخش M پرفورمنس ساخته می‌شود.


در آغاز باید گفت دوچرخه مورد بحث از فیبر کربن و آلومینیوم ساخته شده است. رنگ این دوچرخه همان آبی مارینای متالیکی بوده که در سدان M5 جدید نیز بکار رفته است. ترمزهای دیسکی هیدرولیک وظیفه متوقف کردن این دوچرخه را بر عهده داشته و روی رینگ‌های 28 اینچی و لاستیک‌های کانتیننتال قرار گرفته‌اند. تنها 500 دستگاه از این دوچرخه ویژه ساخته خواهد شد که هرکدام بهای 1400 یورویی خواهند داشت. بهای این محصول جدید به اندازه رنگ سفارشی برای M6 است.


توضیحات داده شده برای جذب شما کافی نیستند؟ سبد محصولات این کمپانی دارای دوچرخه های متنوع برای مشتریان مختلفی است که از 300 دلار تا 3 هزار دلار را شامل می‌شوند. البته باارزش‌ترین دوچرخه ها نسبت به پول پرداختی در بازار به ب‌ام‌و تعلق ندارند.

 

[ad_2]
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید