forza6-key-art-horizontal-v.jpg

اولین کنفرانس را Bethesda برگزار کرد که کنفراسی طولانی و البته پرباری بود. سپس شرکت مایکروسافت به دانلود گیم های خود پرداخت که اولین و مهم ترین گیمی که برای E3 دانلود نمود بازی  HALO 5 بود . سپس چند عنوان دیگر را ذکر کرد و به دنباله آن ها به بازی مهم forza motor sport 6 رسید.

دانلود forza motor sport 6 در E3

دانلود forza motor sport 6 در E3 2015

مایکروسافت در توضیحی چند دقیقه اش بسیار از عنوان  forza motor sport 6  تعریف و تمجید نمود چرا که این شرکت بر این باور است که این گیم بهترین گزینه و بهترین بازی بازی است. چرا که هیچ یک از رقیبان در حوزه ی بازی های ریسینگ چنین بازی با این سطح گرافیک و برای کنسول Xbox و PC عرضه نکرده اند. مایکرو سافت  این حرف را تنها برای خود نمایی هم نمیزند در حقیقت هم  forza motor sport 6 برترین بازی در سبک ریسینگ است.

دانلود forza motor sport 6 در E3 2015

در این بازی برای گیمر ها لوکیشن های مختلف و جذابی تعبیه شده که در مجموع دارای ۲۶ لوکیشن پر قدرت میباشد. این بازی با کیفیت خیره کننده ای در تریلر ها ظاهر شد. ظاهرا این بازی با کیفیت  1080P ساخته شده است. گذشته از همه ی اینا ها این بازی فوق العاده گرافیکی دارای ۴۵۰ نوع اتوموبیل متافوت میباشد. نا گفته نماند که این بازی هم همانند HALO 5 از توانایی ۶۰ فریم بر ثانیه بهره میبرد.

دانلود forza motor sport 6 در E3 2015

اما گویا مایکرو سافت بر بخش سیستم چند نفره خود سرمایه گذاری های کلانی داشته است. چراکه همانطور گونه که در دانلود HALO 5 گفتیم ۲۴ نفر میتواندد به صورت آنلاین و همزمان به رقابت بپردازند. این نوع قابلیت در forza motor sport 6 به چشم میخورد و ۲۴ گیمر از سراسر جهان میتواند با استفاده از این بازی به رقابت بپردازند و یکدیگر را به چالش بکشند.که همه این قابلیت های متفاوت این بازی  از دیگر بازی ها  این عنوان را تبدیل به یک عنوان متفاوت از بازی های هم سبک نموده است.

بحث پیرامون این موضوع : اخبار کامپیوتر

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید