someone-keyed-this-rare-lamborghini-huracan-avio-vandalized.jpg

خرید و راندن یک سوپرکار جدای (لامبورگینی اوراکان) از روبرو شدن با مواردی همچون تعویض روغن و هزینه‌های نگهداری کلی شامل برخی مسئولیت‌های دیگر است. کافی است نزدیک جوانان پر شور و شوق و افرادی که ماشین باز هستند یک خودروی خاص و گران‌قیمت را برانید و آن موقع است که فیلم خودروی شما در کسری از ثانیه روانه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌شود!

لامبورگینی اوراکان
این امر می‌تواند باعث ترافیک خیابانی شود اما خب همیشه جنبه‌های مثبت و جالبی را نمی‌توان شاهد بود. همیشه افرادی وجود دارند که نمی‌توانند مریض بودن خود را پنهان کنند و به نظر می‌رسد یکی از این نوع افراد بلایی بد را بر سر این لامبورگینی اوراکان آویوی بخت برگشته آورده است.

لامبورگینی اوراکان
تصاویر گرفته شده از حساب کاربری اینستاگرام Ward Lemmens نشان می‌دهد یک لامبورگینی با خط و خش های بسیار زیاد و عمیق کنار خیابان پارک شده است. میزان خسارت وارده به این خودروی زیبا غیر قابل باور است. سه طرف این خودرو کاملاً آسیب دیده و خط‌های عمیق انداخته شده کاملاً مشهود هستند.

این خودرو بر پایه مدل اوراکان LP610-4 ساخته شده و تنها 250 دستگاه از آن در خیابان‌ها تردد می‌کنند بنابراین آویو نسبت به دیگر مدل‌های اوراکان خاص‌تر است.

بله دیدن یک سوپرکار در کوچه و خیابان خیلی اتفاق نمی‌افتد. البته این کارهای هنری مکانیکی جز دارایی‌های افراد هم هستند و هیچ‌کسی حق آسیب‌رسانی به آن‌ها را ندارد. هیچ‌یک از مالکان خودروهای گران‌بها و اسپورت و خاص نباید از پارک خودروی خود در خیابان بترسند.

واقعاً به این‌گونه افراد چه باید گفت؟!

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید