حضور نسل جدید فولکس‌واگن جتا 2019 در دیترویت

فولکس‌واگن به تازگی تصویری تیزری از نسل جدید جتا 2019 را منتشر کرده است.


در تصویر یاد شده شاهد طراحی تکاملی و نمای جلوی جدید با جلوپنجره غالب‌تری هستیم. به سختی می‌توان جزئیات طراحی جتای جدید را تشخیص داد اما محصول جدید فولکس‌واگن شباهت آشکاری به تصاویری خواهد داشت که اوایل سال جاری منتشر شده‌اند.


همچنین در سایتی که این تیزر منتشر شده زمان معکوس رونمایی جتا را می‌بینیم که حدود 50 روز را نشان می‌دهد. بدین ترتیب رونمایی رسمی جتا 2019 در نمایشگاه خودروی دیترویت خواهد بود.


مدیرعامل فولکس‌واگن آمریکا قبلاً تأیید کرده که جتای جدید در دیترویت معرفی خواهد شد و از آن به عنوان خودرویی “سوپر مدرن” یاد برده که دارای طراحی “عاطفی” با استایلی کوپه مانند می‌باشد. این مدیر ارشد همچنین گفته که جتا در آمریکا حضور داشته اما همیشه از نظر هزینه‌های پایین و تجهیزات کم مطرح نبوده است.


جزئیات بیشتر این خودرو تأیید نشده اما مدیر فولکس گفته گیربکس دستی و تریم R-Line در زمان عرضه در دسترس خواهند بود. حدود یک سال پس از آن فولکس مدل جدید جتا GTI را نیز معرفی خواهد نمود.


جتای جدید از پلتفرم MQB استفاده کرده و شایعات نشان می‌دهند نیروبخش آن پیشرانه 4 سیلندر 1.4 لیتری توربو خواهد بود. پیشرانه مذکور هم‌اکنون قدرت 150 اسبی و گشتاور 249 نیوتون متری داشته اما کار اند درایور می‌گوید جتای جدید احتمالاً قدرت بیشتری خواهد داشت.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید