جنسیس از هیوندای جدا میشود ؛‌ تبدیل یک تولیدکننده به یک خودروساز لوکس

شرکت خودروسازی کره ای جنسیس (Genesis) می‌خواهد از هیوندای جدا شود. جدایی جنسیس از هیوندای این شرکت را از یک تولیدکننده خودرو به یک خودروساز لوکس تبدیل می‌کند تا خدمات‌رسانی آن‌ها وسعت بیشتری پیدا کند.

 

کمپانی خودروسازی کره ای جنسیس در نظر دارد در طول سالیان پیش رو، با راه اندازی چندین نمایندگی مجاز فروش آهسته و پیوسته راه خودش را از شرکت‌های هیوندای و کیا جدا کند. این کمپانی در نظر دارد با احداث چند عامل فروش، تنها بر روی فروش محصولات خودش متمرکز شده و کمی از عامل‌های مشترک با هیوندای و کیا فاصله بگیرد. گفته می‌شود این مراکز خدماتی بیش از خرید و فروش و سرویس دهی به مشتریان را انجام می‌دهند و سرمایه گذاری عظیمی را نیز جنسیس برای این کار در نظر گرفته است که با جدا شدن از هیوندای عملی خواهد شد.

جدایی جنسیس از هیوندای با هدف گسترش خدمات رسانی

اروین رافائل، مدیرعامل جنسیس در ایالات متحده عنوان کرده است که رضایت مشتریان در نوک پیکان اهداف این شرکت خودروسازی است و به همین خاطر در نظر دارد به جهت تحقق واقعی این هدف، خیلی آهسته از هیوندای جدا شده و خدماتشان را تمام و کمال در اختیار مشتریان خودروهای برند جنسیس قرار دهند. این تولید کننده خودروهای لوکس در نظر دارد طی سالیان پیش رو چندین مدل خودرو را به تولید رسانده و توسط کانال‌های فروش خود آن‌ها را به سراسر جهان صادر کند. جدایی جنسیس از هیوندای با احداث 90 شو روم جدید در آمریکا آغاز خواهد شد.

در حال حاضر جنسیس یک تولید کننده خودروهای لوکس زیر نظر هیوندای است و می‌خواهد خود به عنوان یک خودروساز لوکس مستقل کار خودش را در صنعت اتومبیل ادامه دهد. تفاوت زیادی بین یک خودروساز با صرفا یک تولید کننده خودرو وجود دارد و حالا باید انتظار داشت جنسیس پس از جدایی از هیوندای بتواند خدمات به مراتب بیشتری را در قالب یک خودروساز به مشتریان خود ارائه کند. به طور مثال خودروساز لوکس لینکلن به تازگی خدمات امدادرسانی و سرویس دهی به خودروهایش در جاده‌ها را آغاز کرده است که می‌تواند نکته مثبتی به حساب آید.

شرکت جنسیس رفته رفته در حال رشد است. آن‌ها در سال 2017 موفق به فروش بیش از 20 هزار خودرو مدل G80،‌ G80 Sport و G90 شده‌اند.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید