zoomtech1.jpg

آیا HP Envy x2 می تواند جایگزین مایکروسافت سرفیس ۳ شود؟ : HP جعبه کادوپیچ و اسرار آمیز Envy X2 از خانواده ی کامپیوترهای قابل تبدیل را باز کرد. این دیوایس می تواند به عنوان تبلت یا نوت بوک استفاده شود و با یک پایه ی چند زاویه ای که مانع افتادنش می شود و می تواند قطعه را در زاویه ی دلخواه قرار دهد، یک روکش کیبورد فابریک و یک قلم این دیوایس ازران تر است اما قابلیت کمتری برای رقابت با دسته ی مایکروسافت سرفیس ۳ با فروش بالا و فراگیر را دارد.

HP Envy X2 هم اکنون در دو پیکر بندی با صفحه ی ۱۳ اینچ یا ۱۵ اینچ موجود است. این دیوایس از آخرین ورژن از پروسسورهای خانواده ی اینتل Core M بهره برداری می کند. مدل ۱۳ اینچی در دو طرح ۱۳۶۶*۷۶۸ پیکسل و یا ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل عرضه خواهد شد و مدل ۱۵ اینچی فقط در لباس ۱۰۸۰p ارائه می شود.

خانواده ی این محصول می توانند تا ۸ گیگابایت مموری RAM داشته باشند. مدل بزرگتر تا ۵۰۰ گیگابایت حافظه ی HDD دارد در حالیکه Envy X2 با صفحه ی 13 اینچی فقط به حافظه ی SDD متکی است و تا ۵۱۲ گیگابایت فضا را پشتیبانی می کند.

مشخصات دیگری در هر دو مدل وجود دارد که شامل اسپیکر استریو Beats و جایگاه مموری کارت SD است. طبعا ویندوز ۸.۱ از جعبه ی هر دو قطعه بیرون می آید.

قیمت HP Envy X2 مدل 15 اینچی از ۷۴۹.۹۹ دلار شروع می شود در حالی که مدل ۱۳ اینچی بالای ۷۹۹.۹۹ دلار قیمت دارد که این مقدار ممکن است به ۱۴۲۹.۹۹ دلار نیز برسد.

می توان گفت این قیمت گذاری کمی زیرکانه به نظر می رسد زیرا در رقابت با یک مایکروسافت سرفیس ۳ آخرین مدل که ۱۹۴۹ دلار قیمت دارد برنده می شود. البته لازم به ذکر است که محصول مایکروسافت نازک تر، سبک تر و بسیار قدرت مند تر است. هم چنین ظاهر بهتری دارد.

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید