BYTON-3.jpg

بایتون جزئیات جدیدی از اولین کراس اوور خود را منتشر کرده است.

بایتون
در توصیف این خودرو که هفتم ژانویه در نمایشگاه الکترونیک مصرف کننده CES رونمایی می‌شود گفته شده “خودروی نوآورانه هوشمند” که برای حمل‌ونقل هوشمند و رانندگی خودکار طراحی شده است.

بایتون
تصاویر تیزری منتشر شده اطلاعات زیادی را به ما نمی‌دهند اما بایتون می‌گوید کراس اوور جدید شرکت دارای چراغ‌های LED و سیستم دسترسی خلاقانه‌ای خواهد بود که از تکنولوژی تشخیص چهره برای شناسایی راننده و باز کردن درب‌ها استفاده می‌کند.

بایتون

بایتون
این خودرو دارای صفحه‌نمایش بزرگی خواهد بود که در داشبورد کشیده شده است. این صفحه‌نمایش می‌تواند به دو بخش مجزا تقسیم شود و هر چیزی را از سیستم ناوبری گرفته تا لیست مخاطبان را نشان دهد.

بایتون
بایتون همچنین می‌گوید این کراس اوور دارای تکنولوژی تشخیص صوتی، کنترل‌های لمسی و شناسایی بیومتریک خواهد بود. همچنین حسگرهای ویژه‌ای هم وجود خواهند داشت که به سرنشینان اجازه می‌دهند تا با تکان دادن دست این صفحه‌نمایش بزرگ را کنترل کنند.

بایتون
خودروی مورد بحث دارای قوای محرکه الکتریکی خواهد بود و گفته می‌شود محدوده حرکتی آن به ۵۰۰ کیلومتر خواهد رسید.

بایتون
محصول جدید بایتون در نانجینگ چین ساخته خواهد شد و از سال ۲۰۱۹ وارد این بازار خواهد شد. یک سال بعد نیز شاهد عرضه آن در اروپا و آمریکا خواهیم بود.

بایتون
بایتون پس از معرفی این کراس اوور برنامه‌هایی برای عرضه یک سدان و یک مینی ون هم دارد. هر دو خودرو بر پایه همان پلتفرم بکار رفته در کراس اوور شرکت ساخته خواهند شد.

بایتون

 

Bilin
pedal

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here