های-جدید-پاناسونیک-panasonic-oled-tv.jpg

تلویزیون های جدید پاناسونیک از سری مدل های FZ950  و FZ800 هستند که در نمایشگاه CES 2018 معرفی شدند. در ادامه، مشخصات فنی و امکانات 4 تلویزیون OLED پاناسونیک را مرور می‌کنیم.

پاناسونیک در نمایشگاه CES 2018 از 4 تلویزیون OLED جدید خود رونمایی کرد. تلویزیون های جدید پاناسونیک در دو اندازه 65 و 55 اینچی هستند و از پنل‌های اولد جدید به همراه آخرین تکنولوژی پردازش تصویر پاناسونیک در آنها استفاده شده است.

محصولات جدید پاناسونیک در دو مدل FZ950 و FZ800 تولید می‌شوند و بنا به گفته کمپانی سازنده، نخستین تلویزیون های پاناسونیک سال 2018 هستند که از تکنولوژی +HDR10 پشتیبانی می‌کند. تلویزیون های سری FZ950 همچنین به اسپیکرهای Dynamic Blade مجهز هستند که تجربه‌ای ناب از صدای قدرتمند و شفاف را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

تلویزیون های جدید پاناسونیک در نمایشگاه CES 2018 رونمایی شدند

تلویزیون های جدید پاناسونیک از پردازنده ویدیویی اختصاصی HCX 4K قدرت می‌گیرند. این کمپانی ژاپنی در حال اخذ تاییدیه‌های Ultra HD Premium و THX برای همه نمایشگرهای OLED خود تا پیش از آغاز عرضه آنها به بازار است. مدل 2018 تلویزیون های اولد پاناسونیک به تکنولوژی Absolute Black Filter مجهز هستند که سطح بالایی از رنگ مشکی را برای نشان‌دادن بر روی صفحه نمایش تضمین می‌کند و به وسیله‌ی جذب نور محیط، بازتاب نور را به حداقل ممکن می‌رساند.

مهمترین تغییر تلویزیون های جدید پاناسونیک نسبت به مدل‌های قبل، استفاده از سیستم جدید LUT پویا (مخفف Look Up Table) است. تکنولوژی LUT در طیف گسترده‌ای از نمایشگرها جهت به حداکثر رساندن دقت رنگ تصویر استفاده می‌شود.

تلویزیون های جدید پاناسونیک در نمایشگاه CES 2018 رونمایی شدند

مدل جدید تلویزیون های پاناسونیک در ماه جاری میلادی عرضه می‌شوند. هنوز اطلاعی از قیمت تلویزیون های جدید پاناسونیک در دست نیست.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید