ferrari.jpg

فراری در حال برنامه‌ریزی برای افزایش شیفت‌های تولید خود در سال آینده است زیرا در حال حاضر سفارش‌های زیادی برای تولید دارد. به منظور پاسخ مناسب به افزایش تقاضا، مارانللویی ها شیفت‌های مونتاژ خود را در سال 2018 دو برابر خواهند کرد و به دو شیفت کاری در روز خواهند رساند. بنا به گزارش بلومبرگ و به نقل از منابع ناشناس فراری می‌خواهد زودتر از انتظارات به هدف تولید 9 هزار دستگاهی دست پیدا کند.


افزایش تولید این برند خوش‌نام بخشی از برنامه مدیرعامل سرجیو مارکیونه برای دست‌یابی به سود بالاتر در سال‌های آینده و حتی عبور از فروش سالانه 10 هزار دستگاهی است. اولین شاسی‌بلند تاریخ فراری نیز نقش کلیدی در این استراتژی خواهد داشت. انتظار می‌رود این قدبلند ایتالیایی در سال آینده به‌صورت کامل رونمایی شود.


برنامه 5 ساله جدید فراری تا سال 2022 ادامه خواهد داشت و شامل تولید مدل‌های هیبریدی بیشتر به منظور همخوانی با قوانین سخت‌گیرانه محیط زیستی خواهد بود. این خودروهای جدید سبزتر خریداران پولدار را به خود جذب خواهند کرد و تکنولوژی هیبریدی نیز از سال 2019 در تمامی خودروهای جدید فراری بکار خواهد رفت.


انتظار می‌رود فراری در سال آینده افزایش تولید 7 درصدی نسبت به سال جاری داشته باشد بدین ترتیب شاهد تولید بیش از 9 هزار دستگاه خودرو نسبت به تولید 8400 دستگاهی در سال 2017 خواهیم بود. در حال حاضر فراری لیست انتظار بیش از 12 ماهه برای برخی از جذاب‌ترین محصولات خود داشته اما فراری همیشه یک خودرو کمتر از تقاضای بازار فروخته زیرا خواسته انحصاری بودن خود را حفظ کند.


فراری امسال بهترین عملکرد خودروسازان در بازار مالی نیویورک را داشته و ارزش آن به 20.1 میلیارد دلار می‌رسد.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید