Alcantara-2.jpg

پوشش آلکانترا در چند سال گذشته محبوبیت زیادی به دست آورده و حتی برخی مالکان تسلا مدل 3 از اینکه دیده‌اند خودروی خود پوشش سقفی از جنس آلکانترا نداشته ناراحت شده‌اند!


متأسفانه این پوشش محبوب باعث ایجاد بحران جالبی شده است: کمبود آلکانترا! موتور ترند می‌گوید افزایش تقاضا برای این متریال که در هر چیزی از جت‌های شخصی گرفته تا مایکروسافت سرفیس پرو 4 بکار رفته باعث شده بازار با کمبود آلکانترا مواجه شود.


مدیرعامل آلکانترا آقای آندره آ بوراگنو گفته کمپانی مربوطه در سال تنها 8 میلیون متر آلکانترا تولید می‌کند و کارخانه نیز با ظرفیت کامل خود کار می‌کند. این خبر بدی برای طرفداران این پوشش محبوب است اما برای آلکانترا خبر بسیار خوبی است زیرا کمپانی ظاهراً درآمد 187.2 میلیون یورویی در سال پیش داشته است. بخشی از این درآمد بالا به خاطر تقاضای فزاینده در صنعت خودرو بوده که رشد سالانه 15 درصدی یا بیشتر در طول 7 سال پیش داشته است.


صنعت خودرو حدود 80 درصد تجارت آلکانترا را در اختیار دارد. خوشبختانه کمپانی آلکانترا در تلاش است تا این تقاضای زیادی را پاسخگو باشد زیرا به لطف سرمایه‌گذاری 300 میلیون یورویی، ظرفیت تولید آن دو برابر خواهد شد. این فرایند در زمان کوتاه رخ نمی‌دهد اما گفته می‌شود تا پایان سال 2023 شاهد ظرفیت تولید سالانه 16 میلیون متری خواهیم بود.


اگرچه افراد کمی از شنیدن کمبود آلکانترا نگران می‌شوند اما بورانگو به آمار جالب اشاره کرده و گفته که این متریال 50 درصد سبک‌تر از چرم است. او می‌گوید این سبک بودن باعث شده یکی از محصولات لامبورگینی 4.9 کیلوگرم سبک‌تر از نسخه‌ای باشد که در صورت سفارش از چرم استفاده می‌کند.

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید