Mazda-MX-5-1.jpg

مزدا جزئیات به‌روزرسانی‌های انجام شده در MX-5 میاتا مدل سال 2018 را اعلام کرد.


این خودرو که از ماه آینده وارد نمایندگی‌های فروش خواهد شد تغییراتی از جمله سقف نرم بنفش تیره را به خود دیده است. میاتا 2018 همچنین دارای رنگ‌های بدنه بیشتری بوده که شامل آبی میکا، سفید میکا و قرمز کریستالی می‌باشد.


نسخه پایه MX-5 اسپورت بهای آغازین 25295 دلاری داشته و هم‌اکنون به‌صورت استاندارد از سیستم ورود غیرفعال و سیستم اطلاعات سرگرمی کانکت مزدا با صفحه‌نمایش 7 اینچی بهره می‌برد.

مدل MX-5 کلاب که بهای پایه‌ی 29155 دلاری داشته هم‌اکنون دارای صندلی‌های گرم شونده با دوخت‌های متضاد می‌باشد. پکیج برمبو/BSS این مدل با بهای 3770 دلاری در دسترس بوده و شامل صندلی‌های چرمی مشکی و گرم شونده است. همچنین پکیج کاملاً جدید برمبو/BBS ریکارو نیز ارائه می‌شود که بهای 4470 دلاری داشته و صندلی‌های اسپورت ریکارو را در برمی‌گیرد.


بهای نسخه گرند تورینگ این خودرو از 30195 دلار آغاز شده و تنها تغییر آن وجود پوشش چرم ناپای سفارشی با قیمت 300 دلاری می‌باشد.


تمامی مدل‌ها از نظر پرفورمنس دارای سیستم فرمان برقی اصلاح شده و سیستم تعلیق عقب بازنگری شده می‌باشند. مزدا می‌گوید این تغییرات سواری پایدارتری را ایجاد می‌کنند.


قلب تپنده مزدا MX-5 میاتا 2018 پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری 155 اسب بخاری است. این نیرو از طریق یک گیربکس 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک (آپشنال) به چرخ‌های عقب انتقال می‌یابد.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید