huawei-p10-mwc-7-w600.jpg

مدت زیادی از معرفی میت ۱۰ کمپانی هوآوی نمی گذرد که هم اکنون این کمپانی خود را برای معرفی هوآوی پی ۲۰ آماده کرده است و در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر دوگانه یا سه گانه بودن دوربین این گوشی هوشمند در فضای مجازی منتشر گردیده است اما در وب سایت رگولاتوری چین (TENAA) تصاویری از این گوشی هوشمند منتشر شده است که تاییدی بر دوگانه بودن دوربین اصلی این گوشی هوشمند می باشد.

هوآوی پی 20

کمپانی چینی هوآوی اخیرا با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده است، از طرفی پرچمدار این کمپانی یعنی هوآوی میت ۱۰ پرو بدون پشتیبانی هیچ یک از اپراتورها روانه ی بازار آمریکا شده است و هم اکنون اتهام جاسوسی برای هوآوی زده شده است و هم اکنون به برطرف سازی این اتهام در تلاش است. علاوه بر این موارد باید به استخدام افرادی در وب سایت Best Buy برای نوشتن اخبار جعلی علیه این کمپانی و هشدار سازمان امنیتی آمریکا در خصوص استفاده از محصولات هوآوی نیز اشاره کرد.

هوآوی پی 20

با تمامی این مشکلات هوآوی هم اکنون نیز در تلاش است که رتبه ی خود را در بازار گوشی های هوشمند حفظ نماید و آخرین محصولی که انتظار می رود این کمپانی در ماه های آینده معرفی نماید هوآوی پی ۲۰ می باشد که در سه مدل عرضه خواهد شد. اخیرا تصاویری که از این گوشی در وب سایت رگولاتوری چین (TENAA) منتشر شده است، حاکی از آن است که دوربین اصلی این گوشی دوگانه و با پیکربندی عمودی می باشد و دوربین سلفی آن نیز دوگانه و با پیکربندی افقی است و سنسور های آن در مرکز و نزدیک به یکدیگر می باشند و همین امر وجود بریدگی مشابه آیفون ۱۰ کمپانی اپل را تایید می نماید.

هوآوی پی 20

سنسور اثر انگشت نیز همانند پی ۱۰ بر روی یک کلید فیزیکی در پنل جلویی صفحه نمایش قرار گرفته است. اکنون اطلاعاتی در خصوص زمان دقیق معرفی این گوشی منتشر نشده است.

 

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید