تصاویر شارژر بی سیم جدید سامسونگ برای گلکسی اس 9 لو رفت

عکس‌ها و جزئیات شارژر بی سیم جدید سامسونگ با انتشار دفترچه راهنمای رسمی آن توسط سامسونگ مشخص شد. تصاویر پیش رو ضمن نشان دادن طراحی، اطلاعات جالبی از سرعت شارژ آن را فاش می‌کنند.

هم‌زمان با گوشی های سری گلکسی اس 9، سامسونگ در حال توسعه یک شارژر بی سیم جدید است که می‌تواند پرچمداران این شرکت را با سرعتی بالا شارژ کند.

شارژر بی سیم جدید سامسونگ

از لحاظ شکل ظاهری، تفاوت چندانی میان این محصول با شماره مدل “EP-N5100” و نسل قبلی آن که برای گلکسی اس 8 عرضه شده بود، دیده نمی‌شود و سازندگان بیشتر روی طراحی کلی و کاهش ضخامت آن تمرکز کرد‌ه‌اند. در عوض، تفاوت‌ها در بخش فنی بیشتر بوده و مهندسان به جای سه کویل، این‌بار از دو کویل استفاده کرده‌اند. هرچند، از آنجایی که این کویل‌ها یا سیم‌پیچ‌ها روی یکدیگر قرار گرفته‌اند، هم‌چنان شارژ گوشی در موقعیت‌های مختلف امکان‌پذیر است. وجود دوباره یک فن هم به خنک شدن دستگاه هنگام شارژ کمک خواهد کرد تا با افزایش دما، مشکلی وجود نداشته باشد.

با 9 ولت و 2 آمپر، سامسونگ به صورت تئوری از نیروی 18 وات بهره خواهد برد. هرچند، اطلاعات FCC از قدرت خروجی 15 وات خبر دارد که این میزان در مقایسه با نسل قبلی کمتر است. این موارد با شایعاتی که پیش‌تر در مورد افزایش سرعت شنیده بودیم، مغایرت داشته و گوشی گلکسی S9 احتمالا در مدت زمان دو ساعت به صورت کامل شارژ خواهد شد. انتظار می‌رود شارژر بی سیم جدید سامسونگ در دو رنگ مشکی و سفید، با قیمتی در حدود 75 یورو عرضه شود.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید