تصاویر سرفیس ۶ پرو

سرفیس ۶ پرو | این روزها کمپانی مایکروسافت در حال ایجاد تغییرات در دستگاه ها و نرم افزارهای تولیدی خود می باشد. تصاویری از سرفیس ۶ پرو . در این میان با انتشار این تصاویر برخی از موضوعات مشخص شد و نوع طراحی این فبلت و لپ تاپ غیرقابل قبول می باشد.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

تصاویر سرفیس ۶ پروتصاویر سرفیس ۶ پرو

سرفیس ۶ پرو

بر همین اساس تصاویری که از سوی یک سایت خبری ویتنامی درخصوص سرفیس ۶ پرو ارائه شده، گویا این تبلت شباهت‌ های زیادی به نسخه‌ ی قبلی سرفیس‌ ها خواهد داشت. بر اساس تصاویر ارائه شده از سوی این منبع، سرفیس ۶ پرو از یک پورت USB نوع C پشتیبانی می نماید هم چنین جک ۳.۵ میلی متری برای هدفون‌ خواهد داشت و پورت دیگر برای USB قابل استفاده خواهد بود. دو پورت دیگر نیز خواهد داشت که مربوط به mini Display و کانکتور سرفیس می باشند.

تصاویر سرفیس ۶ پرو

سرفیس ۶ پرو دوباره از یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی بهره مند می باشد که دارای کیفیت تصویر ۲۷۳۶ در ۱۸۲۴ پکسل خواهد بود. تراشه ی مورد استفاده در این تبلت که در تصاویر افشایی مشاهده می گردد، نسل هشتم پردازنده ی اینتل Core i5 خواهند بود که قدرتی بیشتر و مصرفی کمتر را برای سرفیس جدید به همراه می آورد. فقط تغییرات کم ظاهری نسبت به نسخه‌ ی پیشین و خمیده بودن گوشه‌ های صفحه نمایش این دستگاه می باشد که احتمالا سبب می گردد نگه داشتن آن در دست آسان تر شود. رم ۸ گیگابایتی به همراه ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ ی داخلی از سایر قابلیت های تبلت جدید آمریکایی به حساب می آید. این تبلت به طور پیش فرض از ویندوز ۱۰ استفاده نموده و نسخه‌ ی بلوتوث آن ۴.۱ خواهد بود.

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید